Με πολλά και ενδιαφέροντα παιχνίδια, συνεχίζονται αυτό το Σαββατοκύριακο 23-24 Μαρτίου, τα πρωταθλήματα της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας.
Ας δούμε όλα τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα τα διευθύνουν:
Α΄ κατηγορία 23η αγωνιστική
Σάββατο 23-03-2019 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Αγώνας: ΚΗΦΙΣΟΣ -ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ -ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΧΑΝΗΣ –ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Β΄ κατηγορία 19η αγωνιστική
Σάββατο 23-03-2019 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ
Κυριακή 24-03-2019 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ
Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ –ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΔΑΜ
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΜΠΛΕΤΣΑΣ
Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΓΑΡΔΙΚΙ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΜΠΡΕΚΗΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΚΛΗ
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 23-03-2019 ΩΡΑ: 10.30
Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΣΤΥΛΙΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ -ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ ΩΡΑ: 9.30
Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας: ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 23-03-2019 ΩΡΑ: 10.30
Αγώνας: ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 16.00
Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄ ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Κυριακή 24-03-2019 ΩΡΑ: 10.30
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Δευτέρα 23-03-2019 ΩΡΑ: 16.30
Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ