Από την ΕΔ/ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες Α’ και Β’ Κατηγορίας ΕΠΣΦ το Σαββατοκύριακο 21-22 Δεκεμβρίου 2019, όπως και για δύο αγώνες των πρωταθλημάτων υποδομών και το φιλανθρωπικό αγώνα που γίνεται την Κυριακή στο Μώλο.
Αναλυτικά:
Α΄ κατηγορία - 11η αγωνιστική
Σάββατο 21-12-2019 ΩΡΑ: 15.00
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ (ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ)
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΧΑΝΗΣ- ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΗΠ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Β΄ κατηγορία - 11η αγωνιστική
Σάββατο 21-12-2019
Αγώνας: ΚΗΦΙΣΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ -ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92- ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ (ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ-ΜΑΚΚΑΣ
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ
Κυριακή 22-12-2019 ΩΡΑ: 15.00
Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ (ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ)
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ- ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ)
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ (ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ-ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΑΕΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ)
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας: ΔΙΒΡΗ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ (ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ)
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΚΕΠΠΑ
Πρωτάθλημα Υποδομών Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 22-12-2019
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡ Γ΄ΚΑΤ (ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΩΡΑ 10.30)
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΕΝΩΣΗ Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ (ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΩΡΑ 10.00)
Διαιτητής: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ ΩΡΑ 09.45 ΕΩΣ 13.30)
Διαιτητής: ΚΕΠΠΑ-ΜΑΚΚΑΣ