ΒΙΝΤΕΟ: Το γκολ και τα καλύτερα στιγμιότυπα του αγώνα Λαμία - Λάρισα

Δημοσιεύτηκε: Δευτέρα, 08 Φεβρουαρίου 2016 22:21 ΒΙΝΤΕΟ: Το γκολ και τα καλύτερα στιγμιότυπα του αγώνα Λαμία - Λάρισα

Μεγάλη νίκη! ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – Λάρισα 1-0...Ένταση, επεισόδια και προσαγωγές φιλάθλων μετά τον αγώνα (δείτε εδώ)

Σε ένα ματς που τα είχε όλα η ομάδας της Λαμίας κατάφερε να επιβληθεί δίκαια της Λάρισας με 1-0. Είναι η δεύτερη ήττα που γνωρίζει στο πρωτάθλημα η πρωτοπόρος Λάρισα.

Το γκολ πέτυχε στο 52΄ ο Μίλιεβιτς. Ο Μπαλού έστρωσε για τον Σιατραβάνη το σουτ του οποίου απέκρουσε αδύναμα ο Ξενοδόχωφ, ο οποίος ουσιαστικά την έστρωσε στον Μίλιεβιτς που σε κενή εστία έκανε το 1-0, που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.

Στο δεύτερο ημίχρονο για μερικά λεπτά το γήπεδο της Λαμίας έγινε ροντέο, όταν οι φίλαθλοι της Λάρισας πετάξαν φωτοβολίδα προς τους φιλάθλους της Λαμίας και ο διαιτητής απείλησε να διακόψει το παιχνίδι.

Τα νεύρα των παικτών ήταν στο κόκκινο και υπήρξαν αρκετές αψιμαχίες, με πολλές κίτρινες κάρτες και δυο κόκκινες, από μια για κάθε ομάδα.