Α΄ Φθιώτιδας 19η αγωνιστική: Χαμός στα Καμμένα - Αποτελέσματα - Βαθμολογία

Δημοσιεύτηκε: Κυριακή, 18 Ιανουαρίου 2015 09:05 Α΄ Φθιώτιδας 19η αγωνιστική: Χαμός στα Καμμένα - Αποτελέσματα - Βαθμολογία

Ένα πέναλτι υπέρ της ομάδας των Καμμένων στο 1ο λεπτό των καθυστερήσεων και ενώ το παιχνίδι ήταν 0-0, ήταν αρκετό για να τινάξει στον αέρα το ήδη τεταμένο κλίμα στο γήπεδο των Καμμένων Βούρλων. Οι παίκτες του Άρη κινήθηκαν απειλητικά εναντίων του διαιτητή Κυριακόπουλου αφού θεώρισαν άδικη την υπόδειξή του, έτσι ο διαιτητής διέκοψε το παιχνίδι και τώρα η ΕΠΣΦ θα πρέπει να αποφασίσει για τον αγώνα.

Κατά τα άλλα, το τραίνο της Μαλεσίνας πέρασε, κυριολεκτικά, πάνω από τον Ευρυτανικό αφού τον ισοπέδωσε με 4 γκολ που πέτυχε ο πρώτος σκόρερ του πρωταθλήματος Κώστας Ρούσσης και έκανε το 19 στα 19.

Με ένα γκολ εκτός έδρας νίκησε η Στυλίδα το Καλαπόδι, σε ένα ματσ που στο 79ο λεπτό ακυρώθηκε γκολ των γηπεδούχων ως οφσάιντ. Νίκες και για τους Μαγνησιακό, Προοδ. Λάρυμνας, Παγκρατιακό, Ένωση 2010 και Κηφισσό.