Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

Δημοσιεύτηκε: Πέμπτη, 09 Οκτωβρίου 2014 21:27 Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
5η αγωνιστική Σάββατο 11-10-2014 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας: ΑΡΧΑΝΙ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΠΑΤΑΓΙΑΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ -ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΑΛΥΒΑΣ Β

Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΜΠΕΛΛΗΣ

Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ 2010

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ- ΚΑΚΛΗ ΙΦ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ
1η αγωνιστική Σάββατο 11-10-2014 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΒΕΝΕΤΗΣ


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 11-10-2014 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ- ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΜΑΓΚΑΣ Χ

Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΜΑΚΡΗ

Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ –ΠΑΠΠΑ ΑΙΚ

Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΒΙΤΩΛΗ

Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΒΕΝΕΤΗΣ-ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΔΕΣΠ

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής: ΧΑΡΙΣΗΣ
Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε-ΜΑΓΚΑΣ Κ

Αγώνας: ΔΙΒΡΗ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Β
Βοηθοί: ΒΑΣΤΑΚΗΣ-ΓΟΝΗΣ

Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής: ΤΣΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ Σ-ΤΣΙΛΙΚΑ Β

Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΩΡΑ: 16:30

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ Δ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α

Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ- ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ

Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ΣΚΟΥΡΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
1η αγωνιστική Σάββατο 11-10-2014 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής: ΔΟΣΚΟΡΗΣ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ

Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ Β-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής: ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ

Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

Διαιτητής: ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
3η αγωνιστική Κυριακή 12-10-2014 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ –ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ- ΧΑΡΙΣΗΣ

Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΣΙΑΠΠΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ- ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας: ΡΕΓΚΙΝΙ-ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΣΤΟΦΟΡΟΣ - ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΤΣΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας: ΒΡΑΧΑ-ΟΜΒΡΟΣ

Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ- ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ- ΚΑΛΥΒΑΣ Α

Αγώνας: ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ –ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ

Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΡΑΧΕΣ

Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σ –ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΔΕΣΠ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ
1η αγωνιστική Κυριακή 12-10-2014 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ -ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής: ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής: ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
1η αγωνιστική Κυριακή 12-10-2014 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΤΣΑΒΟΣ



Προσαρμοσμένη αναζήτηση
Διαβάστε ακόμα
X

Developed in conjunction with Ext-Joom.com