Pre League: Εκτός την 1η αγωνιστική ο ΑΟΛ

Δημοσιεύτηκε: Σάββατο, 21 Ιουλίου 2018 13:54 Pre League: Εκτός την 1η αγωνιστική ο ΑΟΛ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των αγώνων των πρωταθλημάτων βόλεϊ, με τον ΑΟΛ να μας εκπροσωπεί στη Pre League για 2η συνεχόμενη χρονιά.

Το αγωνιστικό πρόγραμμα που ανοίγει αυλαία στις 20 με 21 Οκτωβρίου 2018 θα βρεί την ομάδα του Ηλία Αγγέλη να αγωνίζεται εκτός έδρας στα Βριλήσσια με αντίπαλο την τοπιοκή ομάδα που γλύτωσε στα μπαράζ πέρυσι τον υποβιβασμό στην Α2.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

1η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Λαμίας 2013

Ηρακλής Κηφισιάς - ΓΑΣ Μεσσαράς

Πανιώνιος - ΑΟ Αιγάλεω

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΑΕΚ

ΧΑΝΘ - ΖΑΟΝ

Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

2η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

Παναθηναϊκός - ΦΟ Βριλησσίων

ΑΟ Λαμίας - Ηρακλής Κηφισιάς

ΓΑΣ Μεσσαράς - Πανιώνιος

ΑΟ Αιγάλεω - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΑΕΚ - ΧΑΝΘ

ΠΑΟΚ - ΖΑΟΝ

3η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

Ηρακλής Κηφισιάς - Παναθηναϊκός

Πανιώνιος - ΑΟ Λαμίας

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΧΑΝΘ - ΑΟ Αιγάλεω

ΖΑΟΝ - ΑΕΚ

ΦΟ Βριλησσίων - ΠΑΟΚ

4η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Παναθηναϊκός - Πανιώνιος

ΦΟ Βριλησσίων - Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΟ Λαμίας - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΧΑΝΘ

ΑΟ Αιγάλεω - ΖΑΟΝ

ΠΑΟΚ -ΑΕΚ

5η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Άρτεμις Κορυδαλλού - Παναθηναϊκός

Πανιώνιος - ΦΟ Βριλησσίων

ΧΑΝΘ - ΑΟ Λαμίας

ΖΑΟΝ - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΑΕΚ - ΑΟ Αιγάλεω

Ηρακλής Κηφισιάς - ΠΑΟΚ

6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Παναθηναϊκός - ΧΑΝΘ

ΦΟ Βριλησσίων - Άρτεμις Κορυδαλλού

Ηρακλής Κηφισιάς - Πανιώνιος

ΑΟ Λαμίας - ΖΑΟΝ

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΕΚ

ΠΑΟΚ - ΑΟ Αιγάλεω

7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

ΖΑΟΝ - Παναθηναϊκός

ΧΑΝΘ - ΦΟ Βριλησσίων

Άρτεμις Κορυδαλλού - Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΕΚ - ΑΟ Λαμίας

ΑΟ Αιγάλεω - ΓΑΣ Μεσσαράς

Πανιώνιος - ΠΑΟΚ

8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

ΦΟ Βριλησσίων - ΖΑΟΝ

Ηρακλής Κηφισιάς - ΧΑΝΘ

Πανιώνιος - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΑΟ Λαμίας - ΑΟ Αιγάλεω

ΠΑΟΚ - ΓΑΣ Μεσσαράς

9η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

ΑΟ Αιγάλεω - Παναθηναϊκός

ΑΕΚ - ΦΟ Βριλησσίων

ΖΑΟΝ - Ηρακλής Κηφισιάς

ΧΑΝΘ - Πανιώνιος

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Λαμίας

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΠΑΟΚ

10η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Παναθηναϊκός - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Αιγάλεω

Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΕΚ

Πανιώνιος - ΖΑΟΝ

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΧΑΝΘ

ΠΑΟΚ - ΑΟ Λαμίας

11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

ΑΟ Λαμίας - Παναθηναϊκός

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΦΟ Βριλησσίων

ΑΟ Αιγάλεω - Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΕΚ - Πανιώνιος

ΖΑΟΝ - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΧΑΝΘ - ΠΑΟΚ

12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

ΑΟ Λαμίας - ΦΟ Βριλησσίων

ΓΑΣ Μεσσαράς - Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΟ Αιγάλεω - Πανιώνιος

ΑΕΚ - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΖΑΟΝ - ΧΑΝΘ

ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

ΦΟ Βριλησσίων - Παναθηναϊκός

Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΟ Λαμίας

Πανιώνιος - ΓΑΣ Μεσσαράς

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΑΟ Αιγάλεω

ΧΑΝΘ - ΑΕΚ

ΖΑΟΝ - ΠΑΟΚ

14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Παναθηναϊκός - Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΟ Λαμίας - Πανιώνιος

ΓΑΣ Μεσσαράς - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΑΟ Αιγάλεω - ΧΑΝΘ

ΑΕΚ - ΖΑΟΝ

ΠΑΟΚ - ΦΟ Βριλησσίων

15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

Πανιώνιος - Παναθηναϊκός

Ηρακλής Κηφισιάς - ΦΟ Βριλησσίων

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΑΟ Λαμίας

ΧΑΝΘ - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΖΑΟΝ - ΑΟ Αιγάλεω

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Παναθηναϊκός - Άρτεμις Κορυδαλλού 

ΦΟ Βριλησσίων - Πανιώνιος

ΑΟ Λαμίας - ΧΑΝΘ

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΖΑΟΝ

ΑΟ Αιγάλεω - ΑΕΚ

ΠΑΟΚ - Ηρακλής Κηφισιάς

17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

ΧΑΝΘ - Παναθηναϊκός

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΦΟ Βριλησσίων

Πανιώνιος - Ηρακλής Κηφισιάς

ΖΑΟΝ - ΑΟ Λαμίας

ΑΕΚ - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΑΟ Αιγάλεω - ΠΑΟΚ

18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

Παναθηναϊκός - ΖΑΟΝ

ΦΟ Βριλησσίων - ΧΑΝΘ

Ηρακλής Κηφισιάς - Άρτεμις Κορυδαλλού

ΑΟ Λαμίας - ΑΕΚ

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Αιγάλεω

ΠΑΟΚ - Πανιώνιος

19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός

ΖΑΟΝ - ΦΟ Βριλησσίων

ΧΑΝΘ - Ηρακλής Κηφισιάς

Άρτεμις Κορυδαλλού - Πανιώνιος

ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Λαμίας

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΠΑΟΚ

20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

Παναθηναϊκός - ΑΟ Αιγάλεω

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΕΚ

Ηρακλής Κηφισιάς - ΖΑΟΝ

Πανιώνιος - ΧΑΝΘ

ΑΟ Λαμίας - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΠΑΟΚ - Άρτεμις Κορυδαλλού

21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

ΓΑΣ Μεσσαράς - Παναθηναϊκός

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΕΚ

Ηρακλής Κηφισιάς - ΖΑΟΝ

Πανιώνιος - ΧΑΝΘ

ΑΟ Λαμίας - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΠΑΟΚ - Άρτεμις Κορυδαλλού

22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

Παναθηναϊκός - ΑΟ Λαμίας

ΦΟ Βριλησσίων - ΓΑΣ Μεσσαράς

Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΟ Αιγάλεω

Πανιώνιος - ΑΕΚ

Άρτεμις Κορυδαλλού - ΖΑΟΝ

ΠΑΟΚ - ΧΑΝΘ

Γράψτε το σχόλιο σας

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Η ιστοσελίδα "LamiaReport.gr" δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.

Προσαρμοσμένη αναζήτηση
Διαβάστε ακόμα
X

Developed in conjunction with Ext-Joom.com