Τα ονόματα των υποψηφίων όλων των Συνδυασμών για το Δήμο Δομοκού

Δημοσιεύτηκε: Τρίτη, 14 Μαΐου 2019 20:06 Τα ονόματα των υποψηφίων όλων των Συνδυασμών για το Δήμο Δομοκού

Τρεις συνδυασμοί – οι λιγότεροι σε επίπεδο νομού μαζί με τη Μακρακώμη - διεκδικούν το Δήμο Δομοκού στις εκλογές της 26ης Μαΐου, σύμφωνα με την απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λαμίας.

Το αρμόδιο δικαστικό όργανο προχώρησε στην ανακήρυξη των συνδυασμών, μαζί με τους συνδυασμούς των κοινοτήτων  καθώς και τους υποψηφίους ενιαίου ψηφοδελτίου κοινοτήτων έως και τριακοσίων (300) κατοίκων, που έχουν δηλωθεί νόμιμα.

Σημειώνουμε ότι σε Δήμους με πληθυσμό άνω των 10.000 και έως 30.000 κατοίκων, το δημοτικό συμβούλιο αποτελείται από 27 συμβούλους.

Ο Δήμος Δομοκού αποτελείται από τριάντα δύο (32) κοινότητες.

Επισήμως στις εκλογές συμμετέχουν οι παρακάτω συνδυασμοί:

1. "+Δημότες"

 ΛΙΟΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος,

Δημοτική Ενότητα Δομοκού (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΛΑΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΑΥΓΕΡΗ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΝΑΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΛΕΛΕΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΜΑΣΙΑΛΑ ΜΕΡΣΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

7. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΡΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΜΠΟΥΡΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

10. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ-ΤΣΙΛΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

11. ΠΟΥΤΟΥΡΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14. ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15. ΤΣΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

17. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΕΥΔΟΚΙΜΟΥ

Δημοτική Ενότητα Θεσσαλιώτιδος (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

2. ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΑΡΜΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΜΑΝΤΑΛΟΒΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

6. ΠΑΛΗΟΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΠΑΝΑΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΩΜΑ

8. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9. ΠΑΠΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΣΔΡΟΥΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΣΟΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ

12. ΣΤΑΦΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ξυνιάδος (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΖΗΣΗ

2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΑΡΑΧΩΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΖΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΛΑΪΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

8. ΛΑΪΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΗΛΙΑ

9. ΜΠΑΡΜΠΑΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ

10. ΜΠΡΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΣΙΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

12. ΤΣΑΝΤΟΥΡΗ-ΖΑΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. "Δύναμη Δημιουργίας"

ΤΖΙΑΧΡΗΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ως υποψήφιος Δήμαρχος,

Δημοτική Ενότητα Δομοκού (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

2. ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΓΚΟΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΖΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6. ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

7. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΜΑΤΣΑΔΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

10. ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

11. ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΠΑΦΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

13. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ   ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

14. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15. ΤΣΑΔΗΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

16. ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17. ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Θεσσαλιώτιδος (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   ΠΑΣΠΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΓΚΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

3. ΓΡΙΒΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΙΤΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΚΑΝΝΗ

5. ΚΑΛΛΙΤΣΗ   ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΜΑΜΑΛΟΥΔΗ   ΚΟΜΚΟΥΔΗ ΠΕΤΡΑ (ΠΑΤΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

8. ΠΑΛΗΟΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9. ΡΑΪΟΥ   ΜΕΡΤΕΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

11. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΤΛΟΥΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

12. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ξυνιάδος (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΚΡΙΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΑΛΕΞΙΟΥ   ΛΟΥΛΑΚΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΓΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

5. ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(ΓΥΑΛΑ) του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

6. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

7. ΝΤΕΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

8. ΠΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10. ΤΣΑΓΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

11. ΧΑΡΜΠΗ ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

12. ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΟΜΟΚΟΥ"

ΝΙΑΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος,

Δημοτική Ενότητα Δομοκού (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΓΚΙΡΛΕΜΗ-ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΔΟΓΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΑΠΝΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΚΟΥΤΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΝΙΑΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΠΑΝΤΖΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

12. ΤΣΙΓΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Θεσσαλιώτιδος (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΪΔΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΝΑΤΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

8. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ξυνιάδος (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΩΓΟΥΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΓΚΕΛΠΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΔΡΟΣΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΑΜΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΜΠΟΥΛΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΠΑΠΑΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

9. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

Δημοτική Ενότητα Δομοκού

1)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Αχλαδέας

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΚΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Βουζίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΚΟΥΖΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Γερακλίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΟΥΦΙΩΤΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΤΣΙΚΕΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4)Κοινότητα (πρ. Δημοτική) Δομοκού

1. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΡΑΠΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΑΣΗΜΟΥΛΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

4. ΚΟΘΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΜΑΓΚΟΥΤΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΤΣΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΠΕΡΙΚΛΗ

5)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Καρυών

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΪΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

6)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Λεύκας

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΚΙΡΛΕΜΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΜΠΑΝΤΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΠΑΝΤΕΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μακρολιβάδου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ

8)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μαντασιάς

1. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΟΝΤΟΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΟΥ

3. ΠΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

4. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μελιταίας

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

10)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Νέας Μάκρισης

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΦΡΑΓΚΑΛΑ ΛΕΛΟΥΔΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Νεοχωρίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΤΣΑΔΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΟΝΗ

2. ΤΣΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Παλαμά

1. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

2. ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΛΕΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΜΠΑΪΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5. ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΒΑΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΝΤΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ

7. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. "ΚΙΝΗΣΗ ΣΥΝΔΗΜΟΤΩΝ ΠΑΛΑΜΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΛΟΥΚΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΤΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΦΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

13)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Πετρωτού

1. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΑΥΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

3. ΑΥΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

4. ΚΑΡΑΣΑΝΤΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΟΛΟΒΟΥ-ΖΟΥΓΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΑΡΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

7. ΤΣΟΚΑ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΦΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. "ΣΥΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΕΤΡΩΤΟΥ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΥΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΑΥΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΑΥΓΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4. ΚΟΥΛΤΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΛΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΣΤΑΥΡΟΜΗΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Πολυδενδρίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΠΑΦΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Πουρναρίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΚΙΡΛΕΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

16)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Φυλιαδώνος

1. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΛΙΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΠΑΪΚΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΡΑΪΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

5. ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΥΛΙΑΔΩΝΑΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΣΥΨΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΤΣΙΑΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Θεσσαλιώτιδος

1)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Αγραπιδιάς

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ", στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΑΣΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

3. ΜΕΡΤΕΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

4. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Βαρδαλής

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

3)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Βελεσιωτών

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΖΩΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Γαβρακίων

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΟΥΤΣΙΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΜΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΠΟΔΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

5)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Εκκάρας

1. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΒΑΛΛΙΔΗ-ΖΑΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΖΑΒΡΗ-ΨΑΛΛΙΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΛΥΜΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. "ΣΥΝΔΗΜΟΤΕΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΜΠΟΥΧΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΠΟΤΑΜΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Θαυμακού

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΒΑΛΛΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4. ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Νέου Μοναστηρίου

1. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΑΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΚΑΝΙΔΗ-ΛΟΥΛΑΚΟΥΔΗ ΠΑΓΩΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΑΜΗΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΚΑΜΠΟΡΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ-ΝΤΑΝΤΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

7. ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. "ΚΙΝΗΣΗ ΣΥΝΔΗΜΟΤΩΝ ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΒΟΥΛΚΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΛΤΣΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΟΥΛΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΝΑΤΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΙΑΛΑΜΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

3. ΚΑΪΔΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΚΑΜΠΟΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΝΑΤΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Σοφιάδας

1. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

3. ΝΑΣΕΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΘΩΜΑ

4. ΠΑΛΠΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΨΥΧΑ-ΣΦΗΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ξυνιάδος

1)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Αγίου Γεωργίου Δομοκού

1. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΛΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΑΡΚΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. ΚΟΥΡΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΥΡΙΑΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΠΛΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΑΚΡΙΒΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΖΙΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

5. ΚΑΖΝΕΣΗ ΑΓΛΑΪΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΜΑΝΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Αγίου Στεφάνου

1. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ" ,χωρίς έμβλημα , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΛΑΪΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

3. ΛΑΪΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

4. ΡΟΥΜΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

2. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΥΜΠΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ

4. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΣΑΚΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Κορομηλέας

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" ,χωρίς έμβλημα , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

2. ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3. ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μακρυρράχης

1. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΑΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

5. ΚΑΡΑΝΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

6. ΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

7. ΜΟΣΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΠΑΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. "ΝΕΑ ΠΝΟΗ ΜΑΚΡΥΡΡΑΧΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

3. ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

4. ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

5. ΝΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Ξυνιάδος

1. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΜΠΑΡΜΠΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΦΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Ομβριακής

1. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΖΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ

3. ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

4. ΚΟΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. "ΚΙΝΗΣΗ ΣΥΝΔΗΜΟΤΩΝ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ

3. ΚΟΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

4. ΜΑΡΓΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

5. ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΝΤΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΠΕΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΟΥΣΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΚΑΨΑΛΗ-ΜΠΟΥΧΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΜΑΤΙΚΑ ΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

4. ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

6. ΤΣΑΚΑΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

7)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Παναγίας

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΓΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Περιβολίου Δομοκού

1. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΚΕΛΠΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΟΥΤΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΣΚΑΛΙΣΤΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

6. ΤΣΙΑΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. "Δύναμη Δημιουργίας" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΖΑΓΑΖΙΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

3. ΛΙΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΤΣΙΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ-ΡΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Γράψτε το σχόλιο σας

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Η ιστοσελίδα "LamiaReport.gr" δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.

Προσαρμοσμένη αναζήτηση
Διαβάστε ακόμα
X

Developed in conjunction with Ext-Joom.com