Αυτοί είναι οι υποψήφιοι για το Δήμο Μακρακώμης

Δημοσιεύτηκε: Τετάρτη, 15 Μαΐου 2019 21:46 Αυτοί είναι οι υποψήφιοι για το Δήμο Μακρακώμης

Τρεις είναι οι συνδυασμοί στο Δήμο Μακρακώμης – οι λιγότεροι στη Φθιώτιδα μαζί με του Δήμου Δομοκού – που θα διεκδικήσουν στις εκλογές της 26ης Μαΐου την ψήφο μας, σύμφωνα με την απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λαμίας.

Το Σάββατο (11/5) το μεσημέρι το αρμόδιο δικαστικό όργανο προχώρησε στην ανακήρυξη των συνδυασμών, μαζί με τους συνδυασμούς των κοινοτήτων  καθώς και τους υποψηφίους ενιαίου ψηφοδελτίου κοινοτήτων έως και τριακοσίων (300) κατοίκων, που έχουν δηλωθεί νόμιμα.

Σημειώνουμε ότι σε Δήμους με πληθυσμό άνω των 10.000 και έως 30.000 κατοίκων, όπως ο Δήμος Μακρακώμης, το δημοτικό συμβούλιο αποτελείται από 27 συμβούλους.

Ο Δήμος Μακρακώμης αποτελείται από σαράντα εννέα κοινότητες (όπως ονομάζονται πλέον οι δημοτικές κοινότητες).

Επισήμως στις εκλογές συμμετέχουν οι παρακάτω συνδυασμοί:

1. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ" ,

 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος

Δημοτική Ενότητα Αγίου Γεωργίου Τυμφρηστού (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΛΕΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

4. ΝΙΩΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΤΣΩΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μακρακώμης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

7. ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΜΠΟΓΙΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔ

10. ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

11. ΤΣΑΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

12. ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13. ΦΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14. ΧΟΡΜΟΒΑ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σπερχειάδος (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΒΑΛΙΑΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

4. ΓΕΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΓΚΟΓΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΚΑΤΣΙΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ

8. ΛΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΕΣΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

9. ΛΙΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΜΑΓΓΛΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΜΕΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΜΗΤΣΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΕΛΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13. ΜΙΧΟΥ ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14. ΜΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15. ΣΙΛΕΒΙΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

18. ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

19. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

20. ΤΣΙΦΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Τυμφρηστού (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΚΑΖΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ

2. ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. "Δύναμη Προοπτικής" ,

ΧΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος

Δημοτική Ενότητα Αγίου Γεωργίου Τυμφρηστού (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΤΣΩΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

3. ΘΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΤΣΩΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μακρακώμης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

4. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

5. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΚΟΥΤΣΟΛΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΜΕΡΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10. ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

12. ΣΥΡΡΑΦΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13. ΧΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

14. ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΑΡΓΑΖΙΚΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σπερχειάδος (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΔΕΛΗΚΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΡΑΜΑΤΣΟΥΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΙΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΟΝΤΑΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΚΥΡΙΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΚΥΡΙΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΛΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10. ΞΕΝΟΚΩΣΤΑ ΣΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ

11. ΠΑΠΑΣΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12. ΠΑΡΛΑΒΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

13. ΡΗΓΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΛΥΔΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14. ΣΜΑΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17. ΣΤΡΙΦΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

18. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΘΕΡΜΟΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

20. ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Τυμφρηστού (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ" ,

ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος

Δημοτική Ενότητα Αγίου Γεωργίου Τυμφρηστού (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δημοτική Ενότητα Μακρακώμης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΖΕΡΒΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ

3. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

6. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΠΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΡΑΜΜΟΣ ΜΑΛΑΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΣΙΟΥΛΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΠΕΤΡΟΥ

10. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΣΤΟΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ

12. ΥΦΑΝΤΗ ΜΥΡΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13. ΦΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Σπερχειάδος (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

6. ΔΕΛΙΧΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΚΑΪΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10. ΚΑΡΔΑΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

11. ΚΙΡΧΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12. ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

13. ΚΟΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ

14. ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

15. ΜΑΡΤΖΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

16. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

17. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

18. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

19. ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

20. ΤΣΙΑΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Τυμφρηστού (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Δημοτική Ενότητα Αγίου Γεωργίου Τυμφρηστού

1)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Αγίου Γεωργίου Φθιώτιδος

1. "ΑΛΛΑΓΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΚΑΛΥΒΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΛΟΥΚΑ

5. ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

6. ΜΠΟΥΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΣΩΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. "ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΜΑΖΙ !" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΒΙΤΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΣΥΛΕΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΣΦΗΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8. ΤΣΙΑΧΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Βίτολης

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΡΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΡΗΓΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

3)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Δικάστρου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΡΑΒΒΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μαυρίλου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

5)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μεγάλης Κάψης

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" ,χωρίς έμβλημα, ήτοι:

1. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

2. ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

6)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μερκάδας

1. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΔΕΛΕΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΠΑΛΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΣΙΟΥΛΑ ΑΝΤΙΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μεσαίας Κάψης

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Νεοχωρίου Τυμφρηστού

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΟΛΟΒΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΟΛΟΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

9)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Παλαιοκάστρου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Περιβλέπτου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΠΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΣΑΛΤΗ ΑΓΟΡΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

11)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Πιτσιωτών

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΝΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Πτελέας

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΠΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΣΑΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Μακρακώμης

1)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Αρχανίου

1. "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΧΑΝΙΟΥ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΛΑΘΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΛΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΝΤΖΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΤΣΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ

2. "ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΚΟΥΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΝΤΣΙΩΡΑ ΛΑΡΣΑ ΑΓΑΠΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4. ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΣΑΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

7. ΤΣΕΛΟΥ ΝΤΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

8. ΧΟΡΜΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

2)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Ασβεστίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΖΗΣΗ

3. ΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΣΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Γιαννιτσούς

1. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΝΤΟΥΖΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΣΜΑΝΤΛΗ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

4)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Γραμμένης

1. "ΝΕΑ ΠΝΟΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

 

1. ΚΑΡΑΜΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

2. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

5. ΝΕΡΟΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΘΕΟΦΑΝΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΝΕΡΟΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΪΟΥ

7. ΝΤΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΣΥΡΡΑΦΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. "ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΕΛΗΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

4. ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΣΔΡΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ

7. ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΤΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Καστρίου

1. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΝΤΟΥΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΤΖΙΝΑΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΤΣΙΓΚΡΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. "ΝΕΑ ΑΡΧΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΜΠΗΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΤΖΙΝΑΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΡΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

6)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Λιτοσέλου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ"  , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΣΥΛΕΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7)Κοινότητα (πρ. Δημοτική) Μακρακώμης

1. "ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΟΛΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3. ΔΕΡΝΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΖΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΟΥΤΣΑΒΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

6. ΛΙΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

7. ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΤΣΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΤΣΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

11. ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. "ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

2. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

3. ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΙΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

5. ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

6. ΜΑΜΠΛΕΚΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝ

7. ΜΕΡΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

8. ΝΙΩΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

10. ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

11. ΣΚΑΡΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

8)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μάκρης

1. "ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΪΤΣΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4. ΛΙΑΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΜΑΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Παλαιάς Γιαννιτσούς

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" ,χωρίς έμβλημα , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

2. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΤΣΙΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Παππά (τ.Μεσοχωρίου Μακρακώμης)

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΜΕΛΙΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Πλατυστόμου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΛΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

12)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Ροβολιαρίου

1. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΥΝΑΜΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΩΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΜΑΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΜΠΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΦΩΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΦΩΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. "ΕΝΟΤΗΤΑ   ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΖΙΑΓΓΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΙΟΥΣΗ ΤΡΙΑΔΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΝΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΣΚΑΜΑΓΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

6. ΦΑΣΙΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Τριλόφου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΣΚΟΤΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

14)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Τσούκκας

1. "ΤΣΟΥΚΚΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΚΟΥΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΤΣΙΡΒΟΥΛΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΧΑΛΛΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΧΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σπερχειάδος

1)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Αγίου Σώστου

1. "ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΗΛΙΑ

2. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ

3. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΙΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΚΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΚΟΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΣΕΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

2)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Ανατολής

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Αργυρίων

1. "ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΜΠΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΗΛΙΑ

3. ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΤΣΑΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Γαρδικίου

1. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΒΑΡΣΑΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

3. ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΜΑΝΤΕΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

6. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. "ΝΕΟ ΓΑΡΔΙΚΙ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

3. ΜΑΤΟΥΛΑ ΠΑΓΩΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΦΛΕΓΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

6. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Καλλιθέας Σπερχειάδος

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΝΤΖΟΪΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ

6)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Καμπιών

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Καναλίων

1. "ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΣΙΨΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΣΠΥΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΣΤΡΙΦΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Κλωνίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΜΠΑΚΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Κολοκυθιάς

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΜΠΟΥΓΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Κυριακοχωρίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

11)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Λευκάδος

1. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΟΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΔΕΡΝΙΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΡΕΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

12)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μαρμάρων

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΟΥΒΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

13)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μεσοποταμιάς

1. "ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΚΑΡΑΜΠΙΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΑΨΑΔΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

6. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

14)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Νικολιτσίου

1. ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΖΗΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΪΔΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

15)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Παλαιοβράχας

1 "ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΙΝΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΤΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

5. ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ

6. ΧΑΝΤΖΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

17)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Περιβολίου Φθιώτιδος

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

2. ΤΖΩΡΤΖΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

18)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Πιτσίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΡΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Πλατάνου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΟΝΗ

20)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Πουγκακίων

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21)Κοινότητα (πρ. Δημοτική) Σπερχειάδος

1. "ΠΡΩΤΑ Η ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΒΑΘΕΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ

4. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6. ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΜΑΝΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΟΛΕΟΝΤΟΣ

9. ΠΑΤΑΚΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΦΕΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. "ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ   Η πόλη που αγαπάμε" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΔΗΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΡΠΟΥΖΗ   ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΞΕΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΣΙΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΤΖΙΒΕΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9. ΤΣΑΚΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10. ΤΣΙΟΥΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΧΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

22)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Φτέρης

1. "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΦΤΕΡΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΕΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΕΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΚΟΥΡΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

6. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Τυμφρηστού

1)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Τυμφρηστού

1. "ΕΝΩΜΕΝΟΣ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΝΑΟΥΜ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΙΤΣΙΝΗ ΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΛΙΑΣΚΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. "ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΛΙΑΣΚΩΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΠΑΠΑΡΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

3. ΠΕΞΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

4. ΣΕΪΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΦΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΧΕΙΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Γράψτε το σχόλιο σας

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Η ιστοσελίδα "LamiaReport.gr" δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.

Προσαρμοσμένη αναζήτηση
Διαβάστε ακόμα
X

Developed in conjunction with Ext-Joom.com