Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός: Απίθανα συναισθήματα στο τέλος του αγώνα (video)

Δημοσιεύτηκε: Κυριακή, 21 Μαρτίου 2021 19:36 Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός: Απίθανα συναισθήματα στο τέλος του αγώνα (video) Φωτο intime

Σε ένα από τα πιο δραματικά φινάλε της σεζόν, ο Παναθηναϊκός έχασε μια σπουδαία νίκη, χάρη σε ένα γκολ στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων, δεχόμενος γκολ από τον τερματοφύλακα του Αστέρα Τρίπολης.

Ο Παπαδόπουλος έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 2-2, πετυχαίνοντας το πρώτο γκολ της καριέρα τους και το μοναδικό φετινό από γκολκίπερ, ξεσπώντας σε πανηγυρισμούς.

Το κοντράστ των συναισθημάτων ήταν έτσι απίθανο, αφού οι μεν Αρκάδες πανηγύρισαν έξαλλα, οι δε “πράσινοι” δεν μπορούσαν να πιστέψουν τι είχε συμβεί. Το video της Nova τα λέει όλα…