Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας, αναβάλλεται ο αγώνας Κεραυνος Αγ. Γεωργιου - Οπουντιος Μαρτινου λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου Αγ. Γεωργίου, (είναι καλυμμένο με χιόνι).
Το παιχνίδι ορίσθηκε για την Τετάρτη 16/01/2019 εάν και εφόσον το γήπεδο είναι κατάλληλο. Σε διαφορετική περίπτωση θα ορισθεί από την Επιτροπή Πρωταθλήματος σε άλλη ημερομηνία.
Έτσι το βράδυ της Πέμπτης η Επιτροπή Διαιτησίας της διοργανώτριας, όρισε τους διαιτητές για τα υπόλοιπα παιχνίδια της Α’ και όσα διεξαχθούν για τη Β’ Κατηγορία.
Αναλυτικά:
Α΄ κατηγορία (14η αγωνιστική)
Σάββατο 12-01-2019 ΩΡΑ: 15.00
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ -ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ -ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ - ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ Ν ΚΡΙΚΕΛΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ - ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΧΑΝΗΣ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 12-01-2019 (11η αγωνιστική)
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ –ΓΛΥΦΑ ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ ΩΡΑ 12:00
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ ΙΦ- ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ -ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α-ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ
Κυριακή 13-01-2019 ΩΡΑ: 15.00
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ -ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦ
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΓΑΡΔΙΚΙ-ΟΜΒΡΟΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΑΤΡΟΜ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 15.30
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί: ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ