Από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Α’ και Β’ Κατηγορία.
Αναλυτικά:
Σάββατο 6-04-2019 ΩΡΑ: 17.00
Α΄ κατηγορία - 25η αγωνιστική
Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ - ΑΔΑΜ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ- ΧΑΝΗΣ
Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ - ΣΚΑΡΛΑΣ
Β΄ κατηγορία - 21η αγωνιστική
Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΑ-ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ- ΜΠΡΕΚΗΣ
Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ: 17.00
Β΄ κατηγορία - 21η αγωνιστική
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ -ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ ΙΦ- ΘΩΜΑΣ ΕΜΜΑΝ
Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ - ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΑΔΑΜ-ΘΩΜΑΣ ΒΑΙΟΣ
Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΜΑΚΚΑΣ –ΚΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί: ΛΑΙΝΑΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας: ΓΑΡΔΙΚΙ-ΤΣΟΥΚΑ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ- ΚΑΚΛΗΣ ΝΙΚ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ -ΤΣΙΑΡΑΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
Διαιτητής: ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΚΑΝΟΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΙΒΡΗ ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 6-4-2019 ΩΡΑ: 10.30
Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ- ΠΟΔ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΘΩΜΑΣ ΕΜ-ΘΩΜΑΣ ΒΑΙΟΣ
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ: 10.30
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄ ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗΣ Ν- ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β –ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ 18.00
Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ
Βοηθοί: ΝΑΘΑΝΑΗΛ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ (ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ)
Τετάρτη 10/4/2019 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:
Βοηθοί: