Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, οι διαιτητές των αγώνων της 2ης αγωνιστικής των πρωταθλημάτων Α’ και Β’ Κατηγορίας.
Αναλυτικά:
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Σάββατο 19-10-2019 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ -ΚΟΜΗΤΗΣ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ- ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ –ΒΛΑΧΟΣ
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Σάββατο 19-10-2019
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92-ΚΑΛΑΠΟΔΙ ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ ΙΦ-ΚΑΚΛΗΣ Ν
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΚΗΦΙΣΟΣ Κ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Κυριακή 20-10-2019 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ
Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ- ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής: ΖΙΩΓΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΔΑΜ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ- ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ -ΓΑΡΔΙΚΙ
Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ -ΚΟΡΔΗ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ -ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΔΙΒΡΗ –ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ
Αγώνας: ΑΕΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΔΑΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Αγώνας: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ –ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΜΑΚΚΑΣ