ΕΠΣΦ: Οι διαιτητές σε Α’ - Β’ Κατηγορία και Αναπτυξιακά

Δημοσιεύτηκε: Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020 11:00 ΕΠΣΦ: Οι διαιτητές σε Α’ - Β’ Κατηγορία και Αναπτυξιακά

Η νέα Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΦ (Μπλούνας – Παπαμίχος – Σπυρόπουλος), ανακοινώθηκαν οι ορισμοί για τους άρχοντες των αγώνων της Α’, Β’ Κατηγορίας και των Αναπτυξιακών Πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν το διήμερο 25 -26 Ιανουαρίου.

Αναλυτικά (με τις αλλαγές που έγιναν το πρωί της Παρασκευής):

Α΄ κατηγορία - 14η αγωνιστική

Σάββατο 25-01-2020 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ (Γηπ.Αγ.Πρασκευής)

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. -ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ - ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 (Γηπ. Στυλίδας)

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ - ΚΑΛΥΒΑΣ

Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Γηπ. Μεγ. Βρύσης)

Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ - ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ (Γηπ. Λιβανατών)

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ - ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ - ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ (Γηπ. Πελασγίας)

Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι - ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/01/2020 ΩΡΑ: 14:00

Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ - ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (Γηπ. Λάρυμνας)

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΣΚΑΡΛΑΣ

 

Β΄ κατηγορία - 12η&14η αγωνιστική

Σάββατο 25-01-2020 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ - ΡΕΓΓΙΝΙ (Γηπ. Ελάτειας)

Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ - ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Π

Αγώνας: ΓΛΥΦΑ - ΔΙΒΡΗ (Γηπ. Γλύφας)

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:  ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ - ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Κυριακή 26-01-2020 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 (Γηπ.Αμφίκλειας)

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΜΠΡΕΚΗΣ - ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΣΟΣ (Γηπ. Αρκίτσας)

Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ - ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ (Γηπ. Σκάρφειας)

Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α - ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ Π

Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ Ν

Βοηθοί: ΜΑΚΚΑΣ - ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ (Γηπ. Κόμνηνας)

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ. - ΚΟΡΔΗ

Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ - ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ (Γηπ. Μακρακώμης)

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ - ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας: ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ - ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ (Γηπ. Λιανοκλαδίου)

Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ - ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ (Γηπ. Κομποτάδων)

Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ - ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.

Αγώνας: ΑΝ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Γηπ. Γιαννιτσούς)

Διαιτητής: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΕΠΠΑ

Αγώνας: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (Γηπ.Δομοκού)

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Π. - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

 Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ - ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ (Γηπ. Ομβριακής)

Διαιτητής: ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΩΤΑ - ΣΑΚΚΑΣ

Αγώνας:  ΗΡΑΚΛΕΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ (Γηπ. Ηράκλειας)

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΑΚΛΗ

 

Πρωτάθλημα Υποδομών Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 25-01-2020

Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ 2010 (Κ10) (Κ12) ΩΡΑ 10:30 (Γηπ. Αστέρα)

Διαιτητής: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ 2010 (Γ’ Κατ.) Ωρα 11:30 (Γηπ. Μοσχοχωρίου)

Διαιτητής: ΜΑΚΚΑΣ

Κυριακή: 26-01-2020

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 - ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ (Κ10) (Κ12) (Γ’ Κατ) ΩΡΑ 10:00(Γηπ. Μαλεσίνας)

Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ - ΠΟΔ. ΑΚΑΔ. ΛΟΚΡΙΔΑΣ (Κ12) (Γ’ Κατ.) ΩΡΑ 10:00 (Γηπ. ΕΠΣΦ)

Διαιτητής: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ (Κ10) (Κ12) (Γ’ Κατ.) ΩΡΑ 11:00 (Γηπ. Αμουρίου)

Διαιτητής: ΜΑΚΚΑΣ

Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ (Κ10) (Κ12) (Γ’ Κατ.) ΩΡΑ 10:00 (Γηπ. Μοσχοχωρίου)

Διαιτητής: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

 

 

Γράψτε το σχόλιο σας

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Η ιστοσελίδα "LamiaReport.gr" δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.

Προσαρμοσμένη αναζήτηση
Διαβάστε ακόμα
X

Developed in conjunction with Ext-Joom.com