Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 15 - 16 Φεβρουαρίου σε Α’ και Β’ Κατηγορία, καθώς και στα πρωταθλήματα υποδομής.
Σε όλα τα παιχνίδια, με απόφαση της διοργανώτριας, θα κρατηθεί 1΄ σιγή στη μνήμη του τόσο πρόωρα χαμένου διαιτητή, Σπύρου Γουργιώτη.
Αναλυτικά:
Α΄ κατηγορία - 17η αγωνιστική
Σάββατο 15-02-2020 ΩΡΑ: 15.30
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (ΓΗΠ. ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ)
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ - ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΓΗΠ. ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ)
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ - ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ (ΓΗΠ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ -ΣΤΥΛΙΔΑ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ
Β΄ κατηγορία - 14η και 17η αγωνιστική
Σάββατο 15-02-2020
Αγώνας: ΚΗΦΙΣΟΣ –ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΤΑΣΙΝΟΣ- ΜΑΚΚΑΣ
Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ- ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ
Κυριακή 16-02-2020 ΩΡΑ: 15.30
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ
Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ (ΓΗΠ. ΜΩΛΟΥ)
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Βοηθοί: ΧΑΝΗΣ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΜΠΡΕΚΗΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ (ΓΗΠ. ΚΑΣΤΡΙΟΥ)
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ- ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΚΑΝΟΣ- ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ - ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Αγώνας: ΑΕΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ (ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ)
Διαιτητής: ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ
Πρωτάθλημα Υποδομών Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 15-2-2020 ΩΡΑ: 10.00
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Κ12 ΩΡΑ 10.30 (ΓΗΠ. ΑΣΤΕΡΑ)
Διαιτητής: ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ Γ΄ΚΑΤ (ΓΗΠ. ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ) ΩΡΑ 11.30
Διαιτητής: ΜΑΚΚΑΣ
Κυριακή 16-2-2020 ΩΡΑ: 10.00
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ -ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ Κ12 Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ 10.30 (ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ)
Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Κ10-Κ12-Κ14 ΩΡΑ 10.30 (ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ)
Διαιτητής: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ 11.00 (ΓΗΠ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ)
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ