Ατρόμητος - Λαμία 1-1 (77')

Δημοσιεύτηκε: Σάββατο, 13 Ιουνίου 2020 21:10 Ατρόμητος - Λαμία 1-1 (77')

Στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής των play out της Super Lague 1 η Λαμία φιλοξενείται στο Περιστέρι από τον Ατρόμητο.

Η Λαμία προηγήθηκε στο 43΄με γκολ του Αντέτζο (0-1), όμως ο Ατρόμητος ισοφάρισε με απευθείας φάουλ του Γκάλο στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων του α΄μέρους. ένα φάουλ "εφεύρεσή"  του διαιτητή Τάση που έφερε τις δύο ομάδες ισόπαλες στο πρώτο μέρος,

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Σάββας Παντελίδης): Μανδάς, Γκάλο, Γούτας, Ρισβάνης, Κιβρακίδης, Μπουσουλάτζιτς, Χαρίσης (46’ Ενσικουλού), Ανδρούτσος (74’ Ραμπέγιο), Ντε Πάουβ (64’ Βέλλιος), Νταβιώτης (46’ Ούμπιδες), Μανούσος.

Αναπληρωματικοί: Μέγερι, Στρούγγη, Κατράνης, Μπαένα, Γιακουμάκης.

ΛΑΜΙΑ (Άκης Μάντζιος): Κάχριμαν, Σκόνδρας, Αντέτζο, Βύντρα, Σκαρντοβέλι, Νιάς, Μπεχαράνο (64’ Μπιανκόνι), Βιγιάλμπα (64’ Μπουλούλης), Ρόμανιτς, Καραμάνος (46’ Βασιλόγιαννης), Σασί.

Στον πάγκο: Επασί, Τζανετόπουλος, Δημούτσος, Πλιάτσικας, Καραγιάννης, Σάλιακας.

Διαιτητής: Τάσης

Βοηθοί: Μωυσιάδης, Κόλλιας

4ος: Κατσικογιάννης

VAR: Παπαδόπουλος, Νικολαΐδης