Συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΦ αυτό το Σαββατοκύριακο 10-11 Οκτωβρίου 2020 με τους αγώνες της 3ης αγωνιστικής σε Α’ και Β’ Κατηγορία.
Ας δούμε αναλυτικά τους ορισμούς των διαιτητών ανά παιχνίδι:
Σάββατο 10-10-2020 ΩΡΑ, 16:00’
3η αγωνιστική
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 (Γηπ. Φραντζή)
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι.
Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ (Γηπ. Ν. Κρίκελου)
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.
Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ - ΡΕΓΓΙΝΙ (Γηπ. Ευρυτάνων)
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί: ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΑ (Γηπ. Πελασγιας)
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ - ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ (Γηπ. Λιβανατών )
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ - ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ - ΣΤΥΛΙΔΑ (Γηπ. Λάρυμνας)
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ - ΓΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/10/2020 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (Γηπ. Μεγ. Βρύσης)
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ - ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ
Β΄ κατηγορία Σάββατο 10-10-2020, ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΚΗΦΙΣΣΟΣ (Γηπ. Αταλάντης)
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ - ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ (Γηπ. Μακρακώμης)
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΑΚΚΑΣ
Αγώνας: ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΑΕ ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2010 (Γηπ. Σπερχειάδας)
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ - ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ (Γηπ. Μεγ. Βρύσης)
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ - ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Κυριακή 11-10-2020 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ (Γηπ.Αμφίκλειας)
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ - ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ - ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ (Γηπ. Τραγάνας)
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ - ΣΚΑΡΦΕΙΑ (Γηπ. Μώλου)
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ - ΜΟΣΧΟΣ
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ (Γηπ. Κόμνηνας)
Διαιτητής: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ - ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Αγώνας: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ - ΚΑΛΑΠΟΔΙ (Γηπ. Καινούριου)
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΝΑΘΑΝΑΗΛ - ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ (Γηπ. Μεξιατών)
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ. – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.
Αγώνας: ΑΝ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ. Γιαννιτσούς)
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ - ΜΑΚΚΑΣ
Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ - ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (Γηπ. Κομποτάδων)
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ. - ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας : ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ - ΟΜΒΡΟΣ (Γηπ.Δομοκού)
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ (Γηπ. Ανθήλης)
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ - ΚΑΨΙΩΤΗΣ
Αγώνας: ΔΙΒΡΗ -ΓΑΡΔΙΚΙ (Γηπ. Δίβρης)
Διαιτητής: ΑΝΑΒΟΛΗ