Από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων της 4ης αγωνιστικής της Α’ κατηγορίας και της 2ης της Β’ Κατηγορίας.
Σάββατο16/10/2021 Ώρα :16:00
Α΄ κατηγορία
Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 (Γηπ.Ευρυτανων)
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ (Γηπ.Ν.Κρικελλου)
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ – ΣΤΥΛΙΔΑ (Γηπ.Κομνηνας)
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΣΕΛΕΛΗΣ – ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ (Γηπ.Φραντζη)
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ - ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (Γηπ.Λαρυμνας)
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ - ΑΔΑΜ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ (Γηπ. Αγ. Σεραφείμ)
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ.
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ - ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Β΄ κατηγορία
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ (Γηπ.Ελατειας)
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι. - ΓΡΥΛΛΗΣ
Κυριακή 17/10/2021 Ώρα :16:00
Αγώνας: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ (Γηπ.Αρκιτσας)
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΜΠΥΡΟΣ - ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 (Γηπ. Μωλου)
Διαιτητής: ΖΩΓΑΣ
Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ - ΑΔΑΜ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ (Γηπ.Αγ.Σεραφειμ)
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΓΑΚΗΣ - ΧΙΝΤΑΣ
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Γηπ.Φραντζη)
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΓΑΚΟΣ - ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
Αγώνας: ΑΕ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ/ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (Γηπ.Μακρ/μης)
Διαιτητής: ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΣ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι. – ΑΡΧΟΝΤΗΣ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ (Γηπ.Δομοκου)
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ.
Βοηθοί: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΚΑΡΕΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ.Γιαννιτσους)
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΦΑ (Γηπ.Πελασγιας)
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΚΟΦΙΚΗΣ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ Μ.ΒΡΥΣΗΣ (Γηπ.Μεξιατων)
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ - ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (Γηπ. Ραχεων)
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ - ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ
Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (Γηπ.Κομποταδων)
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ - ΜΑΝΙΚΑΣ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (Γηπ.Ροδιτσας)
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ