Η Φθιώτιδα παίζει μπάλα για το Παράρτημα Προστασίας Παιδιού

Δημοσιεύτηκε: Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2017 10:36 Η Φθιώτιδα παίζει μπάλα για το Παράρτημα Προστασίας Παιδιού

Σήμερα το 1ο Φιλανθρωπικό Ποδοσφαιρικό Φεστιβάλ από την ΕΠΣΦ – Δείτε το πρόγραμμα.

Με κεντρικό σύνθημα: «σκοράρουμε για το συνάνθρωπο» και «διαφέρουμε γιατί προσφέρουμε», η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας, διοργανώνει το 1ο Φιλανθρωπικό Ποδοσφαιρικό Φεστιβάλ μαζί με την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας.

Συμμετέχουν 24 ποδοσφαιρικά σωματεία με 64 ομάδες και 800 ποδοσφαιριστές ηλικίας 2006-2012.

Απώτερος σκοπός του Φεστιβάλ, που είναι το πρώτο από τα επτά που θα γίνουν σε όλη τη χρονιά, είναι η διασκέδαση των παιδιών και η μύηση τους στην προσφορά στο συνάνθρωπο, ενόψει των γιορτών των Χριστουγέννων.

Παράλληλα η Ε.Π.Σ.Φ., ο Σύνδεσμος Διαιτητών Φθιώτιδας, οι διοικήσεις των σωματείων, οι προπονητές και οι ποδοσφαιριστές θα προσφέρουν τα ποσοστά των αγώνων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 16 και 17/12/2017 για το σκοπό αυτό.

Τα χρήματα που θα συγκεντρωθούν από τις παραπάνω δράσεις θα δοθούν στο Παράρτημα Προστασίας Παιδιού του Κέντρου Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας.

Το πλήρες πρόγραμμα:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ  BAMBINI  ΕΤΟΣ  ΓΕΝΝΗΣΗΣ  2010-2011-2012

ΩΡΕΣ                               ΓΗΠΕΔΟ  5X5

09.30  - 09.45     ΜΑΛΙΑΚΟΣ  -  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

09.50 - 10.05      ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ  -  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

10.10 - 10.25      ΜΑΛΙΑΚΟΣ  -  ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΜΠΟΥΚΑΛΗ

10.30 - 10.45      ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  -  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

10.50 - 11.05      ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΜΠΟΥΚΑΛΗ  -  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

11.10 - 11.25      ΜΑΛΙΑΚΟΣ  -  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

11.30 - 11.45       ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΜΠΟΥΚΑΛΗ  -  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

11.50 - 12.05       ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  -  ΑΝΑΓ.  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

12.10 - 12.25       ΑΝΑΓ.  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  -  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Α

12.30 -  12.45      ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ -  ΦΡΑΝΤΖΗ

12.50  -  13.05     ΑΝΑΓ.  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  -  ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

13.10  -  13.25     ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  -  ΑΚΑΔ.  ΠΟΔ.  ΛΑΜΙΑΣ  Α

13.30  -  13.45     ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  -  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

13.50  -  14.05     ΦΡΑΝΤΖΗ  -  ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ

14.10  -  14.25     ΦΡΑΝΤΖΗ  -  ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

14.30  -  14.45     ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  -  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

14.50  -  15.05     ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  -  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Α

15.10  -  15.25     ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ΟΥΡΑΝΟΣ  -  ΚΑΛΥΒΙΑ

15.30  -  15.45     ΕΝΩΣΗ  2010  -  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ 

15.50  -  16.05     ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Β  -  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

16.10  -  16.25     ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  -  ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ΟΥΡΑΝΟΣ

 16.30  -  16.45      ΚΑΛΥΒΙΑ  -  ΕΝΩΣΗ  2010

 16.50  -  17.05     ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ    -  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Β

 17.10  -  17.25     ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008  -  ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ

17.30  -  17.45     ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ΟΥΡΑΝΟΣ  -  ΕΝΩΣΗ  2010

 17.50  -  18.05     ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ    -  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

 18.10  -  18.25     ΚΑΛΥΒΙΑ  -  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Β

ΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ  ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ     7(6+1)         Χ       7(6+1)   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ

ΜΕ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ  ΥΓΕΙΑΣ    ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ  ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2006 -2007         

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Α                                 

9.30-9.45             ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΜΑΛΙΑΚΟΣ

9.50-10.05          ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ

10.10-10.25        Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

10.30-10.45        ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

10.50-11.05        ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

11.10-11.25        ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ

ΩΡΕΣ                    ΓΗΠΕΔΟ  Β

9.30-9.45             ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  -  ΦΡΑΝΤΖΗ

9.50-10.05          ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

10.10-10.25        ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

10.30-10.45        ΜΑΛΙΑΚΟΣ - Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ

10.50-11.05        ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

11.10-11.25        ΦΡΑΝΤΖΗ - ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΩΡΕΣ                    ΓΗΠΕΔΟ  Γ

9.30-9.45             Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

9.50-10.05           ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΦΡΑΝΤΖΗ

10.10-10.25         ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

10.30-10.45         ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

10.50-11.05         ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

11.10-11.25        Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

ΩΡΕΣ                    ΓΗΠΕΔΟ  Δ

9.30-9.45             ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

9.50-10.05           ΜΑΛΙΑΚΟΣ  -   ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

10.10-10.25         ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘ/ΔΑΣ

10.30-10.45         ΦΡΑΝΤΖΗ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

10.50-11.05         ΜΑΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

11.10-11.25        ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ  ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ     7(6+1)         Χ       7(6+1)   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ

ΜΕ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ  ΥΓΕΙΑΣ    ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ JUNIORS  ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2008 – 2009

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Α                                 

11.45-12.00      ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ  - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

12.05-12.20        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ - ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

12.25-12.40        ΦΡΑΝΤΖΗ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

12.45-13.00      ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ - Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ

13.05- 13.20     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘ/ΔΑΣ

13.25-13.40        ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Β                                

11.45-12.00      ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΜΑΛΙΑΚΟΣ 

12.05-12.20        ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘ/ΔΑΣ

12.25-12.40        ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ - Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ

12.45-13.00      ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΦΡΑΝΤΖΗ

13.05- 13.20     ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

13.25-13.40        ΜΑΛΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Γ                               

11.45-12.00      ΦΡΑΝΤΖΗ - Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ

12.05-12.20        ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ - ΜΑΛΙΑΚΟΣ

12.25-12.40        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

12.45-13.00      ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

13.05-13.20      ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

13.25-13.40      ΦΡΑΝΤΖΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Δ                              

11.45-12.00      ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

12.05-12.20        ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

12.25-12.40        ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ

12.45-13.00      ΜΑΛΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

13.05-13.20      ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

13.25-13.40      Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ

ΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ  ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ     7(6+1)         Χ       7(6+1)   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ

ΜΕ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ  ΥΓΕΙΑΣ    ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ  ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2006 -2007         

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Α                                 

14.30-14.45        ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΟΣ

14.50-15.05        ΚΑΛΥΒΙΑ - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β

15.10-15.25        ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 - ΕΝΩΣΗ 2010

15.30-15.45        ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α

15.50-16.05        ΚΑΛΥΒΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β

16.10-16.25            ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Β                                 

14.30-14.45        ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ

14.50-15.05        ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β - ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

15.10-15.25        ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α

15.30-15.45        ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ - ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08

15.50-16.05        ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β - ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

16.10-16.25        ΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Γ                                  

14.30-14.45        ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α

14.50-15.05        ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΔΙΟΝΥΣΟΣ

15.10-15.25            ΚΑΛΥΒΙΑ - ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

15.30-15.45            ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ - ΕΝΩΣΗ 2010

15.50-16.05         ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΕΝΩΣΗ 2010

16.10-16.25            ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 - ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Δ                                 

14.30-14.45        ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ - ΕΝΩΣΗ 2010

14.50-15.05        ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ

15.10-15.25        ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β

15.30-15.45        ΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ

15.50-16.05        ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ

16.10-16.25        ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β

ΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ  ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ     7(6+1)         Χ       7(6+1)   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ

ΜΕ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ  ΥΓΕΙΑΣ    ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ JUNIORS  ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2008 – 2009

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Α                                 

16.30-16.45        ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ

16.50-17.05        ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β  - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β

17.10-17.25        ΚΑΛΥΒΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β

17.30-17.45        ΚΑΛΥΒΙΑ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β

17.50-18.05        ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

18.10-18.25        ΚΑΛΥΒΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Β                                 

16.30-16.45        ΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08

16.50-17.05        ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ

17.10-17.25        ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08

17.30-17.45        ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β - ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ

17.50-18.05        ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 -  ΕΝΩΣΗ 2010

18.10-18.25        ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08  - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

ΩΡΕΣ                   ΓΗΠΕΔΟ  Γ                                 

16.30-16.45        ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ - ΕΝΩΣΗ 2010

16.50-17.05        ΕΝΩΣΗ 2010 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

17.10-17.25        ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

17.30-17.45        ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   -  ΔΙΟΝΥΣΟΣ

17.50-18.05        ΚΑΛΥΒΙΑ -  ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ

18.10-18.25        ΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ 2010

ΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ  ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ     7(6+1)         Χ       7(6+1)   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ

ΜΕ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ  ΥΓΕΙΑΣ    ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

1Ο   ΓΚΡΟΥΠ    ΩΡΑ  ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ        09.00

ΠΑΡΑΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  ΥΓΕΙΑΣ         09.15

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Α - ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ

ΜΑΛΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΦΡΑΝΤΖΗ -   ΑΝΑΓ.  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ   Α

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

2Ο   ΓΚΡΟΥΠ    ΩΡΑ  ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ        14.00

ΠΑΡΑΔΟΣΗ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  ΥΓΕΙΑΣ         14.15

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Β - ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ -      ΕΝΩΣΗ  2010

ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ -   ΚΑΛΥΒΙΑ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ -  ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  Β

ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008 - ΑΣΤΗΡ  ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  Α - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ΟΥΡΑΝΟΣ

ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  Β - ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ   

Γράψτε το σχόλιο σας

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Η ιστοσελίδα "LamiaReport.gr" δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.

Προσαρμοσμένη αναζήτηση
Διαβάστε ακόμα
X

Developed in conjunction with Ext-Joom.com