Σήμερα το 1ο Φιλανθρωπικό Ποδοσφαιρικό Φεστιβάλ από την ΕΠΣΦ – Δείτε το πρόγραμμα.
Με κεντρικό σύνθημα: «σκοράρουμε για το συνάνθρωπο» και «διαφέρουμε γιατί προσφέρουμε», η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας, διοργανώνει το 1ο Φιλανθρωπικό Ποδοσφαιρικό Φεστιβάλ μαζί με την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας.
Συμμετέχουν 24 ποδοσφαιρικά σωματεία με 64 ομάδες και 800 ποδοσφαιριστές ηλικίας 2006-2012.
Απώτερος σκοπός του Φεστιβάλ, που είναι το πρώτο από τα επτά που θα γίνουν σε όλη τη χρονιά, είναι η διασκέδαση των παιδιών και η μύηση τους στην προσφορά στο συνάνθρωπο, ενόψει των γιορτών των Χριστουγέννων.
Παράλληλα η Ε.Π.Σ.Φ., ο Σύνδεσμος Διαιτητών Φθιώτιδας, οι διοικήσεις των σωματείων, οι προπονητές και οι ποδοσφαιριστές θα προσφέρουν τα ποσοστά των αγώνων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 16 και 17/12/2017 για το σκοπό αυτό.
Τα χρήματα που θα συγκεντρωθούν από τις παραπάνω δράσεις θα δοθούν στο Παράρτημα Προστασίας Παιδιού του Κέντρου Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας.
Το πλήρες πρόγραμμα:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ BAMBINI ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2010-2011-2012
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ 5X5
09.30 - 09.45 ΜΑΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
09.50 - 10.05 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
10.10 - 10.25 ΜΑΛΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
10.30 - 10.45 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ
10.50 - 11.05 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ - ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
11.10 - 11.25 ΜΑΛΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ
11.30 - 11.45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
11.50 - 12.05 ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
12.10 - 12.25 ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Α
12.30 - 12.45 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ - ΦΡΑΝΤΖΗ
12.50 - 13.05 ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
13.10 - 13.25 ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ Α
13.30 - 13.45 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
13.50 - 14.05 ΦΡΑΝΤΖΗ - ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
14.10 - 14.25 ΦΡΑΝΤΖΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
14.30 - 14.45 ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
14.50 - 15.05 ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Α
15.10 - 15.25 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ
15.30 - 15.45 ΕΝΩΣΗ 2010 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
15.50 - 16.05 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008
16.10 - 16.25 ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ
16.30 - 16.45 ΚΑΛΥΒΙΑ - ΕΝΩΣΗ 2010
16.50 - 17.05 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β
17.10 - 17.25 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 - ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ
17.30 - 17.45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ - ΕΝΩΣΗ 2010
17.50 - 18.05 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008
18.10 - 18.25 ΚΑΛΥΒΙΑ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β
ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ 7(6+1) Χ 7(6+1) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2006 -2007
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Α
9.30-9.45 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΜΑΛΙΑΚΟΣ
9.50-10.05 ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ
10.10-10.25 Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
10.30-10.45 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ
10.50-11.05 ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
11.10-11.25 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Β
9.30-9.45 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΦΡΑΝΤΖΗ
9.50-10.05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
10.10-10.25 ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ
10.30-10.45 ΜΑΛΙΑΚΟΣ - Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ
10.50-11.05 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
11.10-11.25 ΦΡΑΝΤΖΗ - ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Γ
9.30-9.45 Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ
9.50-10.05 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΦΡΑΝΤΖΗ
10.10-10.25 ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
10.30-10.45 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
10.50-11.05 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
11.10-11.25 Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Δ
9.30-9.45 ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
9.50-10.05 ΜΑΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
10.10-10.25 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘ/ΔΑΣ
10.30-10.45 ΦΡΑΝΤΖΗ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
10.50-11.05 ΜΑΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
11.10-11.25 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ 7(6+1) Χ 7(6+1) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ JUNIORS ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2008 – 2009
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Α
11.45-12.00 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ
12.05-12.20 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ - ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
12.25-12.40 ΦΡΑΝΤΖΗ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
12.45-13.00 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ - Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ
13.05- 13.20 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘ/ΔΑΣ
13.25-13.40 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Β
11.45-12.00 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΜΑΛΙΑΚΟΣ
12.05-12.20 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘ/ΔΑΣ
12.25-12.40 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ - Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ
12.45-13.00 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΦΡΑΝΤΖΗ
13.05- 13.20 ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
13.25-13.40 ΜΑΛΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Γ
11.45-12.00 ΦΡΑΝΤΖΗ - Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ
12.05-12.20 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ - ΜΑΛΙΑΚΟΣ
12.25-12.40 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
12.45-13.00 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
13.05-13.20 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
13.25-13.40 ΦΡΑΝΤΖΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Δ
11.45-12.00 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
12.05-12.20 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
12.25-12.40 ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ
12.45-13.00 ΜΑΛΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ
13.05-13.20 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ
13.25-13.40 Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ
ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ 7(6+1) Χ 7(6+1) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2006 -2007
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Α
14.30-14.45 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΟΣ
14.50-15.05 ΚΑΛΥΒΙΑ - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β
15.10-15.25 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 - ΕΝΩΣΗ 2010
15.30-15.45 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α
15.50-16.05 ΚΑΛΥΒΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β
16.10-16.25 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Β
14.30-14.45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
14.50-15.05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β - ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
15.10-15.25 ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α
15.30-15.45 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ - ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08
15.50-16.05 ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β - ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
16.10-16.25 ΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Γ
14.30-14.45 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α
14.50-15.05 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
15.10-15.25 ΚΑΛΥΒΙΑ - ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
15.30-15.45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ - ΕΝΩΣΗ 2010
15.50-16.05 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΕΝΩΣΗ 2010
16.10-16.25 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 - ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Δ
14.30-14.45 ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ - ΕΝΩΣΗ 2010
14.50-15.05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ
15.10-15.25 ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β
15.30-15.45 ΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
15.50-16.05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
16.10-16.25 ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β
ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ 7(6+1) Χ 7(6+1) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ JUNIORS ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2008 – 2009
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Α
16.30-16.45 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ
16.50-17.05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β
17.10-17.25 ΚΑΛΥΒΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β
17.30-17.45 ΚΑΛΥΒΙΑ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β
17.50-18.05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
18.10-18.25 ΚΑΛΥΒΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Β
16.30-16.45 ΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08
16.50-17.05 ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
17.10-17.25 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08
17.30-17.45 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β - ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ
17.50-18.05 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 - ΕΝΩΣΗ 2010
18.10-18.25 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Γ
16.30-16.45 ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ - ΕΝΩΣΗ 2010
16.50-17.05 ΕΝΩΣΗ 2010 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
17.10-17.25 ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
17.30-17.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
17.50-18.05 ΚΑΛΥΒΙΑ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ
18.10-18.25 ΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ 2010
ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ 7(6+1) Χ 7(6+1) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
1Ο ΓΚΡΟΥΠ ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 09.00
ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΥΓΕΙΑΣ 09.15
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Α - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
ΜΑΛΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΦΡΑΝΤΖΗ - ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
2Ο ΓΚΡΟΥΠ ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 14.00
ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΥΓΕΙΑΣ 14.15
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β - ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ 2010
ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β
ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 - ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ Α - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ
ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ