Μετά την ανακήρυξη των υποψηφίων από το Πρωτοδικείο Λαμίας ο συνδυασμός του υποψήφιου Δημάρχου Δομοκού Δημήτρη Τζιαχρήστα «Δύναμη Δημιουργίας» ανακοίνωσε τους υποψηφίους Δημοτικούς Συμβούλους καθώς και τους Υποψηφίους Συμβούλους Κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) μόνιμων κατοίκων.
Αναλυτικά:
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (41)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΟΜΟΚΟΥ
(ΣΥΝ.) (17)
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ |
|
|
2. ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
|
|
4. ΓΚΟΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
5. ΖΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
|
6. ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ |
|
|
7. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
8. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
|
|
9.ΜΑΤΣΑΔΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ |
|
|
10. ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ |
|
|
11. ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
12. ΠΑΦΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
|
13. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ-ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
|
|
14. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
|
15. ΤΣΑΔΗΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
|
|
16. ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
17. ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
||
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΩΤΙΔΟΣ
(ΣΥΝ. ) 12
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΠΑΣΠΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
2. ΓΚΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ |
3. ΓΡΙΒΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
4. ΙΤΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΚΑΝΝΗ |
5. ΚΑΛΛΙΤΣΗ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
6.ΜΑΜΑΛΟΥΔΗ-ΚΟΜΚΟΥΔΗ ΠΕΤΡΑ (ΠΑΤΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
7. ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ |
8. ΠΑΛΗΟΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
9. ΡΑΪΟΥ-ΜΕΡΤΕΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
10. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
11. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΛΟΥΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
12. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΞΥΝΙΑΔΟΣ |
ΣΥΝ. (12) |
1.ΑΚΡΙΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
2.ΑΛΕΞΙΟΥ-ΛΟΥΛΑΚΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
3.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΓΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
4.ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ |
5.ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
6.ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ |
7.ΝΤΕΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
8.ΠΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
9.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
10.ΤΣΑΓΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ |
11.ΧΑΡΜΠΗ-ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
12.ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΜΕ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΑΝΩ ΤΩΝ ΤΡΙΑΚΟΣΙΩΝ (300) ΜΟΝΙΜΩΝ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ |
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΟΜΟΚΟΥ |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
1.ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
2.ΑΚΡΙΒΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
3.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
4.ΖΙΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
5.ΚΑΖΝΕΣΗ ΑΓΛΑΪΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
6.ΜΑΝΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
3. ΚΥΜΠΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ |
4. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
5.ΣΑΚΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
|
|
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΜΟΚΟΥ (υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
1. ΑΡΑΠΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
3. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΑΣΗΜΟΥΛΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ |
4. ΚΟΘΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
5. ΜΑΓΚΟΥΤΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
6.ΤΣΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΠΕΡΙΚΛΗ |
|
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΚΚΑΡΑΣ |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
2. ΒΑΛΛΙΔΗ-ΖΑΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
3. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
4. ΖΑΒΡΗ-ΨΑΛΙΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
5.ΛΥΜΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
|
|
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΡΡΑΧΗΣ |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
1. ΔΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
2. ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
4. ΚΑΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ |
5. ΚΑΡΑΝΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
6. ΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ |
7. ΜΟΣΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
8. ΠΑΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
|
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΤΑΣΙΑΣ |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
2. ΚΟΝΤΟΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΟΥ |
3. ΠΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ |
4. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
1.ΓΑΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
2.ΓΚΑΝΙΔΗ-ΛΟΥΛΑΚΟΥΔΗ ΠΑΓΩΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
3.ΚΑΜΗΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
4.ΚΑΜΠΟΡΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
5.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ-ΝΤΑΝΤΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
6.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ |
7.ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
8.ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΝΙΑΔΟΣ |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
1.ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ |
2.ΜΠΑΡΜΠΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
3.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΦΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
5.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
1. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
2. ΖΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ |
3. ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ |
4. ΚΟΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
5. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
6. ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΜΑ |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
|
1. ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ |
2.ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
3. ΛΕΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
4. ΜΠΑΪΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ |
5. ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΒΑΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
6. ΝΤΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
7. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
|
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ ΔΟΜΟΚΟΥ |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
|
1.ΖΑΓΑΖΙΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
2.ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ |
3.ΛΙΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
4.ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
5.ΤΣΙΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
6.ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ-ΡΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
|
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
2.ΑΥΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ |
3.ΑΥΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ |
4.ΚΑΡΑΣΑΝΤΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
5. ΚΟΛΟΒΟΥ-ΖΟΥΓΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
6.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΑΡΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ |
7.ΤΣΟΚΑ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
8.ΦΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΦΙΑΔΑΣ |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
|
1. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ |
2. ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ |
3. ΝΑΣΕΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΘΩΜΑ |
4. ΠΑΛΠΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
5. ΨΥΧΑ-ΣΦΗΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΙΑΔΩΝΟΣ |
(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας) |
|
1.ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
2.ΛΙΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
3.ΜΠΑΪΚΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
4.ΡΑΪΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ |
5.ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |