Στα Γαλανέικα για τη Λαμία και τη Φθιώτιδα…
32 δωρεάν σημεία Ελέγχου Covid-19 από τις ΚΟμΥ του ΕΟΔΥ είναι προγραμματισμένα για την Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου.
Από αυτά ένα βρίσκεται στη Φθιώτιδα, ενώ πέντε (5) είναι στην Περιφέρεια Στερεάς. Αναλυτικά:
1. Δ. Νέας Ιωνίας, Καρολίδου 4, Διεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας (ισόγειο), 09:30’-15:00’
2. Δ. Νέας Σμύρνης, Κεντρική Πλατεία Νέας Σμύρνης, 09:30’-15:00’
3. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη), 08:30’-16:30’
4. Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, 09:00’-14:00’
5. Αργολίδα, Κοινωνικό Ιατρείο, Ναύπλιο, 09:00’-15:00’
6. Αρκαδία, Πλατεία Πετρινού, Τρίπολη, 16:30’-21:00’
7. Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 09:00’-13:30’
8. Άρτα, Κέντρο Υγείας Άρτας-ISOBOX, 09:00’-15:00’
9. Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, 09:00’-15:00’
10. Βοιωτία, Παλαιό Δημαρχείο Λιβαδειάς, 08:30’-15:00’
11. Βοιωτία, KEΠ Κυριάκι Βοιωτίας, 09:00’-15:00’
12. Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λεωφόρος Δημοκρατίας 306, 08:30’-15.30’
13. Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου, 09:00’-13:00’
14. Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία-πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00’-15:00’
15. Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00’-15:00’
16. Θεσπρωτία, ΓΝ Φιλιατών, 08:30’-13:30’
17. Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00’-15:00’
18. Ιωάννινα, Κατσικάς, Αίθουσα Δημαρχείου, 09:00’-14:00’
19. Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00’-15:00’
20. Καρδίτσα, Πλατεία Νικολάου Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00’-14:30’
21. Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο, Μάντζαρου 5, 09:00’-15:30’
22. Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α, 09:00’- 15:00’
23. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 09:00’-14:00’
24. Λάρισα, Δημαρχείο, 08:30’-15:00’
25. Λάρισα, ΟΣΕ, 09:00’-16:00’
26. Λέσβος, Κ.Υ. Μυτιλήνης, 09:00’-15:00’
27. Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Χατζηαργύρη & Τριανταφυλλίδη, 08:00’-13:00’
28. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα "Α. Κουμουνδούρος", 09:00’-15:00’
29. Σέρρες, Κέντρο Υγείας Σερρών, 08:30’-15:30’
30. Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00’-15:00’
31. Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας, 09.00’-13.00’
32. Χαλκιδική, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου γωνία, Νέα Μουδανιά, 08:30’-15:30’