Με την υπογραφή του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης Χρήστου Δημητρίου, τοποθετήθηκαν σε κενές οργανικές θέσεις σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Φθιώτιδας, εκπαιδευτικοί λόγω βελτίωσης θέσης ή ήταν στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ, κατόπιν αιτήσεώς τους.
Αναλυτικά τα ονόματα και οι τοποθετήσεις:
ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠE06
A/A ΑΜ Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Παλαιά Οργανική Νέα Οργανική
1 612267 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ Δ.Σ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΕΚΠ/ΚΟΙ ΚΛ. ΠΕ06 ΠΟΥ ΠΑΡΕΜΕΙΝΑΝ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΥΣΠΕ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
A/A ΑΜ Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Παλαιά Οργανική Νέα Οργανική
1 569759 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΥΚΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ
2 213879 ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΤΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ
3 198577 ΚΩΣΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΤΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ
4 229084 ΚΟΤΡΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ
5 609910 ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ
ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠE70
A/A ΑΜ Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Παλαιά Οργανική Νέα Οργανική
1 559184 ΤΣΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 21ο Δ.Σ.ΛΑΜΙΑΣ 10ο Δ.Σ.ΛΑΜΙΑΣ
2 581871 ΚΟΡΟΜΠΙΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ.ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ 1ο Δ.Σ.ΛΑΜΙΑΣ
3 601243 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΝΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ 1ο Δ.Σ.ΛΑΜΙΑΣ
4 605647 ΣΑΚΚΑ ΣΟΥΖΑΝΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ Δ.Σ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
5 620517 ΜΑΛΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ 2ο Δ.Σ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
6 607065 ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο Δ.Σ.ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 21ο Δ.Σ.ΛΑΜΙΑΣ
7 585521 ΒΑΡΣΑΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ Δ.Σ.ΕΛΑΤΕΙΑΣ
8 620868 ΓΚΑΜΠΛΙΩΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Δ.Σ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ Δ.Σ.ΛΑΡΥΜΝΑΣ
9 618318 ΚΑΦΦΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2οΔ.Σ.ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 1ο Δ.Σ.ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
10 617039 ΞΑΡΧΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ 2ο Δ.Σ.ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
11 621511 ΧΗΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ Δ.Σ.ΕΛΑΤΕΙΑΣ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠE06
A/A ΑΜ Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Παλαιά Οργανική Νέα Οργανική
1 609910 ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ Δ.Σ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠE70
A/A ΑΜ Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Παλαιά Οργανική Νέα Οργανική
1 622035 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ Δ.Σ. ΚΥΡΤΩΝΗΣ
2 599180 ΜΠΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ Δ.Σ. ΖΕΛΙΟΥ
3 620743 ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ Δ.Σ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ
4 701014 ΖΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ 1ο Δ.Σ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΚΛ. ΠΕ05
A/A ΑΜ Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο Τοποθέτησης
1 203004 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
2 180768 ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
3 227611 ΜΙΧΕΛΑΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
4 180836 ΛΑΠΑΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ
5 227632 ΠΙΤΣΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
6 227580 ΚΑΖΑΚΟΥ ΟΛΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
7 223946 ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
8 210710 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ
9 224022 ΤΣΩΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
10 223871 ΒΛΙΩΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΦΩΤΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΜΩΛΟΥ
11 704218 ΣΑΤΡΑΒΕΛΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
12 704032 ΑΧΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
13 704042 ΛΟΥΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΚΛ. ΠΕ07
A/A ΑΜ Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο Τοποθέτησης
1 219507 ΝΤΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
2 704282 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
3 704110 ΤΣΕΛΕΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
4 704272 ΟΥΣΤΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΚΛ. ΠΕ08
A/A ΑΜ Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο Τοποθέτησης
1 190493 ΑΡΩΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 6ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
2 198877 ΜΟΥΡΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
3 207814 ΚΙΟΠΕΚΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
4 702423 ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΕΛΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΚΛ. ΠΕ86
A/A ΑΜ Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο Τοποθέτησης
1 211492 ΚΕΠΠΑ ΑΡΓΥΡΩ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
2 205237 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
3 200789 ΓΚΟΥΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
4 200872 ΤΑΣΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
5 205561 ΣΟΡΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
6 215450 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
7 215762 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΞΕΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
8 200325 ΔΡΟΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
9 216913 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ
10 215281 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΛΑΜΙΑΣ
11 215327 ΒΙΟΛΙΝΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΟΣ ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ
12 205791 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
13 209058 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ- ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ
14 205051 ΑΓΓΕΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
15 215524 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
‘Σημειώνουμε ότι αντίστοιχα έγιναν οι τοποθετήσεις και στις υπόλοιπες Διευθύνσεις αρμοδιότητας της Περιφερειακής Εκπαίδευσης Στερεάς.