Τα ονόματα των υποψηφίων όλων των Συνδυασμών για το Δήμο Λαμιέων

Δημοσιεύτηκε: Τρίτη, 14 Μαΐου 2019 07:29 Τα ονόματα των υποψηφίων όλων των Συνδυασμών για το Δήμο Λαμιέων

Αυτοί είναι οι υποψήφιοι για το Δήμο Λαμιέων...

Έξι (6) συνδυασμοί – οι περισσότεροι από κάθε άλλο Δήμο της Φθιώτιδας - διεκδικούν το Δήμο Λαμιέων στις εκλογές της 26ης Μαΐου, σύμφωνα με την απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λαμίας.

Το Σάββατο το μεσημέρι το αρμόδιο δικαστικό όργανο προχώρησε στην ανακήρυξη των συνδυασμών, μαζί με τους συνδυασμούς των κοινοτήτων  καθώς και τους υποψηφίους ενιαίου ψηφοδελτίου κοινοτήτων έως και τριακοσίων (300) κατοίκων, που έχουν δηλωθεί νόμιμα.

Σημειώνουμε ότι σε Δήμους με πληθυσμό άνω των 30.000 και έως 60.000 κατοίκων, το δημοτικό συμβούλιο αποτελείται από 41 συμβούλους.

Ο Δήμος Λαμιέων αποτελείται από 46 κοινότητες.

Επισήμως στις εκλογές συμμετέχουν οι παρακάτω συνδυασμοί:

1. "ΛΑΜΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΘΩΜΑΣ ΣΤΑΪΚΟΣ" ,

ΣΤΑΪΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος,

Δημοτική Ενότητα Γοργοποτάμου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΤΖΙΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ

Δημοτική Ενότητα Λαμιέων (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΗΡΑΚΛΗ

3. ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

5. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΒΑΡΥΠΑΤΗ ΦΙΛΙΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

7. ΒΕΡΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΓΚΕΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

10. ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

11. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

12. ΖΗΣΙΜΟΣ ΑΔΑΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

15. ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

16. ΚΕΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

17. ΚΕΡΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ

18. ΚΙΤΣΙΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

19. ΚΟΕΝ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

21. ΚΟΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

22. ΚΟΤΖΑΗ(KOXHAJ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(ALEKSANDER) του ΥΖΕΗΡ

23. ΚΥΡΓΙΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

24. ΛΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

26. ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟ

27. ΜΠΟΥΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

28. ΝΤΕΛΗΘΕΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

29. ΡΗΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

30. ΣΑΜΙΩΤΗ ΔΙΠΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

31. ΣΑΜΟΥΡΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

32. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

33. ΣΤΑΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

34. ΣΥΛΕΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

35. ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

36. ΤΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λειανοκλαδίου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΜΠΟΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Παύλιανης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Υπάτης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΓΚΙΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

2. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ

3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ χήρ. ΛΟΥΚΑ

2. "ΛΑΜΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΛΗ" ,

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος,

Δημοτική Ενότητα Γοργοποτάμου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΖΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΠΕΣΛΕΜΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λαμιέων (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΜΟΥΤΣΟΥΡΟΥΦΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

4. ΒΑΡΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

6. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΓΑΛΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΑΤΤΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΓΕΩΡΓΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΓΙΑΝΝΕΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10. ΓΥΠΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ

11. ΓΩΓΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΠΕΤΡΟΥ

12. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΚΕΡΠΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΓΩΓΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16. ΚΟΡΔΟΛΕΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17. ΚΟΡΜΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝΝΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

18. ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

19. ΚΥΜΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

20. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

21. ΚΥΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ

22. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

23. ΛΑΝΑΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

24. ΛΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

25. ΜΗΤΣΙΟΥ ΑΛΑΦΡΟΠΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

26. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

27. ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

28. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

29. ΜΠΟΥΡΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΑΓΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

30. ΜΩΡΗ ΜΠΑΓΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΛΕΝΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

31. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

32. ΝΙΚΑ ΛΥΔΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

33. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

34. ΝΤΟΥΖΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

35. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

36. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

37. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

38. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

39. ΠΑΠΟΥΤΣΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

40. ΠΟΝΤΙΚΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

41. ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ(ΑΝΝΕΤΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

42. ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

43. ΡΟΥΠΟΤΙΑ ΣΚΑΜΑΓΚΟΥΛΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΜΟΡΦΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

44. ΣΓΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

45. ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

46. ΤΖΟΥΦΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

47. ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΦΡΑΝΣ

48. ΤΣΙΑΓΚΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

49. ΤΣΙΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΡΙΖΟΥ

50. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

51. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λειανοκλαδίου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΤΑΓΚΟΥΛΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Παύλιανης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. XAΪΜΑΝΗ ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Υπάτης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΖΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΥΡΤΣΟΚΩΣΤΑ ΡΟΖΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

4. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΤΣΟΥΛΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. "ΛΑΜΙΑ στο ΚΕΝΤΡΟ" ,

ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ ως υποψήφιος Δήμαρχος,

Δημοτική Ενότητα Γοργοποτάμου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΣΙΟΥΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

 

Δημοτική Ενότητα Λαμιέων (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ(ΤΟΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΓΚΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΓΚΟΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ) του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

7. ΓΡΙΒΑ ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΔΗΜΑΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΗΡΩΔΙΩΝΟΣ

11. ΚΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

13. ΚΟΡΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

14. ΚΟΤΣΑΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

15. ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑ

16. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17. ΚΥΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18. ΚΥΡΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

19. ΛΙΓΝΟΥ ΘΕΚΛΗ (ΘΕΚΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20. ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

21. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

22. ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

23. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

24. ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

25. ΜΠΑΡΤΣΙΩΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

26. ΜΩΡΙΚΗ ΜΥΡΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27. ΠΑΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

28. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

29. ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

30. ΠΑΡΔΑΛΗ ΟΛΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

31. ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

32. ΠΙΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

33. ΡΙΖΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

34. ΡΟΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

35. ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

36. ΣΠΕΤΣΙΕΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

37. ΣΤΡΩΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

38. ΤΖΟΥΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

39. ΤΖΟΥΚΑ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

40. ΤΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

41. ΧΑΤΖΗ ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λειανοκλαδίου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Παύλιανης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΠΑΠΑΔΑΜ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δημοτική Ενότητα Υπάτης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΓΩΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

2. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ(ΜΑΡΙΖΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΑΜΙΑΣ" ,

ΔΕΛΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος,

Δημοτική Ενότητα Γοργοποτάμου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΜΠΕΣΛΕΜΕΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΜΠΡΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δημοτική Ενότητα Λαμιέων (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΔΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

3. ΑΣΗΜΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

4. ΑΥΓΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΓΕΡΟΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΔΙΑΛΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ

7. ΖΑΓΓΑΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ του ΛΕΩΝΙΔΑ

8. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΘΑΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

12. ΚΑΛΑΠΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

13. ΚΑΡΑΣΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

14. ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

15. ΚΕΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

16. ΚΙΑΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17. ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΚΟΥΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

19. ΚΟΥΡΑΒΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

21. ΛΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

23. ΛΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

24. ΛΕΜΟΝΗ   ΣΥΡΓΟΥΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25. ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26. ΜΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

27. ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

28. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

29. ΝΤΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

30. ΝΤΙΝΟΥ   ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

31. ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΑΝΤΙΟΛΑ του ΓΚΡΑΜΟΣ

32. ΠΑΛΗΟΓΕΩΡΓΟΥ   ΔΑΪΤΣΙΩΤΗ ΟΛΓΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

33. ΠΑΠΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

34. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

35. ΠΙΛΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

36. ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

37. ΤΖΙΒΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

38. ΤΣΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

39. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

40. ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

41. ΤΣΟΛΙΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΕΣΤΩΡΑ

42. ΤΣΟΥΚΑΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

43. ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

44. ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

45. ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

46. ΧΑΡΑΥΓΗ   ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

47. ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ

48. ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

49. ΨΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Δημοτική Ενότητα Λειανοκλαδίου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΚΑΛΑΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

Δημοτική Ενότητα Παύλιανης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΜΗΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

2. ΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Υπάτης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΨΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ

3. ΣΤΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. "ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ" ,

Κυριακάκης Βασίλειος του Κωνσταντίνου ως υποψήφιος Δήμαρχος,

Δημοτική Ενότητα Γοργοποτάμου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΚΥΡΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΤΣΙΑΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λαμιέων (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΝΑΓΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

4. ΒΕΡΓΙΟΓΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΔΟΝΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

7. ΖΑΡΠΑ ΘΩΜΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΖΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΚΑΛΥΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΥΝΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10. ΚΟΛΙΟΦΟΥΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

12. ΚΟΣΜΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13. ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

14. ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15. ΛΙΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

16. ΜΑΛΛΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17. ΜΙΧΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

19. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

20. ΜΠΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

21. ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

22. ΝΤΟΥΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

23. ΝΤΟΥΣΙΚΟΥ ΣΜΑΡΩ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

24. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25. ΠΑΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

26. ΠΕΡΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

27. ΡΑΠΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

28. ΡΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

29. ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

30. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

31. ΤΕΡΤΙΓΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

32. ΤΖΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

33. ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

34. ΤΣΕΡΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

35. ΤΣΙΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

36. ΤΣΙΑΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

37. ΤΣΙΑΡΤΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

38. ΤΣΙΛΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

39. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

40. ΤΣΟΥΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ

41. ΤΣΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

42. ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

43. ΧΟΡΤΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λειανοκλαδίου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΚΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΜΩΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Παύλιανης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΘΕΟΧΑΡΗ ΧΑΡΙΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Υπάτης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΠΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" ,

ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ως υποψήφιος Δήμαρχος,

Δημοτική Ενότητα Γοργοποτάμου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΛΑΦΟΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λαμιέων (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΑΔΑΜ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

5. ΒΑΡΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

6. ΓΟΥΒΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΓΡΙΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9. ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ

10. ΖΗΚΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11. ΖΗΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

12. ΘΩΜΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

13. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ

14. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16. ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17. ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΟΥ ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18. ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

19. ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

20. ΚΟΡΑΚΑ ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

21. ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

22. ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

23. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24. ΛΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25. ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

26. ΜΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

27. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

28. ΜΙΧΕΛΑΚΟΥ ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

29. ΜΠΑΣΙΑΚΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΘΩΜΑ

30. ΜΠΕΛΤΕΓΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

31. ΜΠΟΛΟΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

32. ΝΤΑΦΛΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

33. ΠΑΠΑΔΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

34. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

35. ΠΑΤΡΩΝΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

36. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

37. ΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

38. ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

39. ΤΖΙΤΑΜΙΔΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

40. ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

41. ΤΣΑΝΣΙΖΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

42. ΤΣΙΠΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

43. ΤΣΙΤΣΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

44. ΤΣΟΥΜΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

45. ΧΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

46. ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΖΑΧΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

47. ΧΑΝΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΥΗ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

48. ΧΑΡΑΤΣΗ ΠΛΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

49. ΧΑΡΙΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

50. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

51. ΨΥΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λειανοκλαδίου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική Ενότητα Παύλιανης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΤΕΛΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ

Δημοτική Ενότητα Υπάτης (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

1. ΚΟΥΤΣΟΜΠΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΣΑΚΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

5. ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Δημοτική Ενότητα Γοργοποτάμου

1)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Βαρδάτων

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο

περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

2)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Γοργοποτάμου (Αλεποσπίτων)

1. "ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΖΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

4. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΤΣΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΒΑΣΙΛΟΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΚΟΥΤΡΑ ΧΑΪΔΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΜΠΑΓΙΝΕΤΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΒΑΪΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Δαμάστας

1. "ΕΝΩΜΕΝΗ ΔΑΜΑΣΤΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΜΠΕΝΙΑΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΜΠΕΣΛΕΜΕ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΜΠΕΣΛΕΜΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

5. ΠΑΛΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΣΚΟΥΝΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΣΠΑΘΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΤΣΙΚΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

4)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Δελφίνου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΚΛΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΛΙΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Δύο Βουνών

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΝΘΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Ελευθεροχωρίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" ,χωρίς έμβλημα , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2. ΦΟΥΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Ηρακλείας

1. "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΛΑΤΣΟΥΔΑ ΘΩΜΑΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΛΑΤΣΟΥΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

4. ΜΑΝΤΑΦΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΡΩΜΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΡΙΣΤΗΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΜΑΥΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3. ΜΠΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

5. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Κουμαριτσίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΛΑΤΣΟΥΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

9)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μοσχοχωρίου

1. "ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ" ,στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΖΑΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3. ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΠΑΤΑΓΙΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΡΙΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΛΥΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΜΑΝΔΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3. ΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΧΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΧΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

10)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Νέου Κρικέλλου

1. "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΖΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΡΕΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΠΟΛΥΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΣΑΡΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΗΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΖΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΛΕΠΙΔΑ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΣΥΓΓΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΣΥΓΓΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΧΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Οίτης

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΤΖΙΒΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λαμιέων

1)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Αγίας Παρασκευής (Λιμογαρδίου)

1. "ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΑΦΡΟΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΖΗΣΙΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΜΠΑΜΠΟΥΚΛΗ ΚΑΙΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΞΥΝΟΤΡΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

8. ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

3. ΚΙΑΜΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ

4. ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5. ΛΙΑΚΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΦΙΛΙΠΠΑ

6. ΜΠΑΜΠΟΥΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΜΠΕΣΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

8. ΣΤΙΓΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

2)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Ανθήλης

1. "ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΝΘΗΛΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΙΑΦΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

3. ΝΤΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

5. ΣΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΦΟΥΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΦΟΥΡΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΜΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2. ΑΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΛΑΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

5. ΝΤΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΤΖΟΒΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. "ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΝΘΗΛΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4. ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΜΠΡΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

6. ΤΣΑΚΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΧΑΛΑΤΣΗ ΡΑΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

3)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Δίβρης

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΜΠΑΜΠΟΥΚΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Θερμοπυλών

 

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΤΕΤΡΙΜΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Καλαμακίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΟΣΜΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΤΣΙΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Κόμματος

1. "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΟΜΜΑΤΟΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΑΡΑΒΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

5. ΜΟΝΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6. ΠΑΝΑΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

7. ΠΑΠΑΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8. ΦΕΓΓΟΥΛΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΒΑΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

3. ΓΕΩΡΓΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΠΟΥΡΝΑΡΑ OIKONOMOY ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Κωσταλέξη

1. "ΚΩΣΤΑΛΕΞΙ ΝΕΑ ΑΡΧΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΝΑΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΜΠΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΞΥΛΩΜΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΠΑΛΑΙΟΡΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΒΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΥΠΑΠΑΝΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΝΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΠΑΤΑΚΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΦΛΕΓΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΦΟΥΝΤΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

8)Κοινότητα (πρ. Δημοτική) Λαμιέων

1. "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΜΙΕΩΝ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

3. ΔΑΪΤΣΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

6. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

7. ΚΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΚΟΥΤΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9. ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΝΤΑΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

12. ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13. ΤΣΟΥΚΑΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14. ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15. ΧΡΟΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. "ΛΑΜΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΛΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5. ΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΔΕΜΠΕΡΔΕΜΙΔΟΥ ΚΑΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ

8. ΖΑΛΑΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9. ΘΑΝΑΣΟΥΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10. ΚΑΛΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11. ΚΑΤΟΠΗ ΛΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14. ΜΑΣΤΟΡΑ ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15. ΜΥΡΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΝΤΑΦΛΟΥΚΑ ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

17. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19. ΠΑΣΙΑΚΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

20. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

21. ΣΥΛΕΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

22. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

23. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. "ΛΑΜΙΑ στο ΚΕΝΤΡΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΓΡΙΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8. ΜΑΡΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

11. ΣΑΚΚΑ ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12. ΣΠΕΤΣΙΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΥ

13. ΤΣΙΚΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14. ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15. ΧΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

16. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

17. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΡΑΤΟΥ

4. ΘΑΝΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΚΑΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΟΜΗΡΟΥ

7. ΚΑΡΑΤΖΑΒΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΚΑΤΟΠΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΦΑΙΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10. ΚΑΤΣΙΑΓΑΝΝΗ ΠΙΠΙΝΑ (ΠΟΠΗ) του ΗΛΙΑ

11. ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

12. ΚΟΜΗΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13. ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΜΠΑΛΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

15. ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

16. ΜΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

17. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21. ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

22. ΣΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

23. ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

9)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Λυγαριάς

1. "ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΞΑΡΧΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΣΑΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

6. ΣΑΚΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ

2. "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΥΓΑΡΙΑΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΚΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ

3. ΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΝΤΑΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5. ΝΤΕΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΖΗΣΗ

6. ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. "ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΖΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΟΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΛΙΑΓΚΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΠΑΛΙΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΤΣΟΥΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

6. ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μεγάλης Βρύσης

1. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ   ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΥΣΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΠΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΚΙΑΜΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ χήρ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΗΛΙΑ

2. ΘΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3. ΚΑΤΣΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΚΥΡΙΑΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11)Κοινότητα (πρ. Δημοτική) Ροδίτσης

1. "ΛΑΜΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΛΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΒΑΚΑ ΓΚΙΑΤΑ ΣΤΕΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΑΡΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

5. ΜΠΑΪΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

7. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8. ΠΑΤΑΓΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΣΚΕΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

10. ΣΧΟΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΘΩΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΪΟY

4. ΚΑΛΕΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΟΥΤΣΟΧΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑΔΗ ZABOY ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8. ΣΚΟΥΡΑ ΒΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

11. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

12)Κοινότητα (πρ. Δημοτική) Σταυρού

1. "ΛΑΜΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΛΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΚΛΑΒΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΓΟΥΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

4. ΚΟΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

5. ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΠΕΠΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΡΙΖΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΣΩΚΟΥ ΚΟΥΝΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΤΣΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

10. ΦΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΓΑΡΤΣΙΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΓΚΑΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΜΠΑΚΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΜΠΙΖΜΠΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΣΟΥΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΤΖΟΥΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

13)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Φραντζή

1. "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΦΡΑΝΤΖΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΚΟΥΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΑΒΙΟΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΚΑΡΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΜΠΑΚΑ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ

5. ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2.  "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΖΙΑΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΖΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΚΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΤΣΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λειανοκλαδίου

1)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Αμουρίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΤΑΓΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΦΛΕΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

2)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Ζηλευτού

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

2. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Λειανοκλαδίου

1. "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΔΑΜΠΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΚΙΛΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

6. ΛΥΚΟΤΣΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΜΑΡΚΟΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μοσχοκαρυάς

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

5)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Στίρφακας

1. "ΣΤΙΡΦΑΚΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ

2. ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ

4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

5. ΚΑΠΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΜΠΑΖΙΩΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΜΠΕΣΣΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. "ΣΤΙΡΦΑΚΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2. ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΡΑΠΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Παύλιανης

1)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Παύλιανης

1.  "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΟΡΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΚΡΕΤΣΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΠΑΛΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΡΗΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Υπάτης

1)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Αργυροχωρίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΟΥΦΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Βασιλικών

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΜΩΡΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Δάφνης

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" ,χωρίς έμβλημα , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Καστανέας

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΡΟΥΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Κομποτάδων

1. "ΚΟΜΠΟΤΑΔΕΣ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΟΥΡΤΗ ΝΙΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΜΠΑΡΚΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΛΑΖΑΡΟΥ

3. ΤΑΣΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΤΖΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

2. ΚΑΣΟΥΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΠΕΣΛΕΜΕ ΜΥΡΤΩ του ΘΩΜΑ

4. ΤΑΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5. ΤΣΟΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΚΑΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΝΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΤΑΜΠΑΚΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΤΑΣΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Λαδικούς

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Λουτρών Υπάτης

1. "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΟΥΤΡΩΝ ΥΠΑΤΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΥΓΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΚΟΥΤΣΟΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

4. ΚΑΡΑΝΤΖΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΧΑΝΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Λυχνού

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

9)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μεξιατών

1. "Ανεξάρτητη Κίνηση Μεξιατών" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ

2. ΚΑΚΑΒΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΜΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΜΙΧΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΤΑΞΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. "ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΞΙΑΤΕΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΓΚΙΟΛΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΖΗΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΛΜΑΝΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

7. ΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

8. ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Μεσοχωρίου Υπάτης

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΤΖΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Νεοχωρίου Υπάτης

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΠΡΕΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Περιστερίου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Πύργου

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΖΗΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΠΑΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Ροδωνιάς

1. "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΡΟΔΩΝΙΑΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΜΟΥΝΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ

2. ΖΑΛΑΩΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

4. ΚΟΥΤΣΟΜΠΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

5. ΝΤΖΙΑΒΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΠΟΚΟΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΝΤΖΙΑΒΙΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΣΠΑΝΑΚΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

15)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Συκά Υπάτης

1. "ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΠΑΦΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΡΟΥΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

16)Κοινότητα (πρ. Τοπική) Υπάτης

1. "ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΑΤΗ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΟΝΤΟΣ ΡΑΛΛΗΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

3. ΛΑΪΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

4. ΠΑΓΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. "ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ" , στον οποίο περιλαμβάνονται οι κάτωθι υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας, ήτοι:

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΠΑΤΗΘΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γράψτε το σχόλιο σας

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Η ιστοσελίδα "LamiaReport.gr" δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.

Προσαρμοσμένη αναζήτηση
Διαβάστε ακόμα
X

Developed in conjunction with Ext-Joom.com