Έδεσσα: Ποδοσφαιριστής έκανε πρόταση γάμου την ώρα του αγώνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Δημοσιεύτηκε: Δευτέρα, 20 Φεβρουαρίου 2023 10:54 Έδεσσα: Ποδοσφαιριστής έκανε πρόταση γάμου την ώρα του αγώνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το δικό του «γκολ» έβαλε ο Κώστας ποδοσφαιριστής της Λεπτοκαρυάς στο Δημοτικό Στάδιο της Έδεσσας, αφού έκανε πρόταση γάμου στην αγαπημένη του.

Ειδικότερα, όπως αναφέρουν πληροφορίες του pellanews.gr, ο Κώστας, ποδοσφαιριστής της ομάδας του Ατρομήτου Λεπτοκαρυάς, στο ημίχρονο του παιχνιδιού με αντίπαλο την Ελπίδα Έδεσσας, πρόσφερε στην αγαπημένη του μία ανθοδέσμη και της ζήτησε να γίνει σύζυγός του, κάτω από τις επευφημίες των συμπαικτών του και του κόσμου.

Η σύντροφός του Ελένη, απάντησε θετικά και φυσικά όλοι ξέσπασαν σε χειροκροτήματα, ενώ τα βεγγαλικά έδωσαν πανηγυρικό τόνο στην ατμόσφαιρα, όπως φαίνεται και στο παρακάτω βίντεο.