Από την Επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου.
Αναλυτικά:
Σάββατο 4-02-2023 ΩΡΑ: 15.30
Α΄ κατηγορία - 17η αγωνιστική
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΗΠ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ - ΣΕΛΕΛΗΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΓΗΠ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΦΑΡΜΑΚΗΣ - ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΓΑΚΟΣ - ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ ΓΗΠ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΚΕΠΠΑ - ΧΙΝΤΑΣ
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΗΠ ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΚΟΜΗΤΗΣ - ΣΚΑΡΛΑΣ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας - 12 η αγωνιστική
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΑΥΓΕΡΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΑΡΧΟΝΤΗΣ - ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ ΓΗΠ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Βοηθοί Διαιτητές: ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΒΛΑΧΟΣ - ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Κυριακή 05-02-2023 ΩΡΑ: 15.30
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΓΗΠ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ
Αγώνας: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΓΑΚΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΦΑΡΜΑΚΗΣ - ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ -ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΖΑΦΕΙΡΗΣ - ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΚΟΜΗΤΗΣ - ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΑΕ ΜΑΚΡ/ΜΗ ΣΠΕΡΧ/ΔΑ – ΑΤΡΟΜ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΑΥΓΕΡΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ - ΧΙΝΤΑΣ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ ΓΗΠ ΔΟΜΟΚΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι - ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΓΗΠ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί Διαιτητές: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ - ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας: ΔΙΒΡΗ – ΑΝΑΓΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΗΠ ΔΙΒΡΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 Κ-16
1/ΓΗΠ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΕΝΩΣΗ 2010 – ΣΤΥΛΙΣ 11.00
Διαιτητής: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
2/ΓΗΠ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 12.00
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 Κ-14
1/ΓΗΠ. ΕΠΣΦ:ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 11.00
Διαιτητής: ΚΟΜΗΤΗΣ
2/ΓΗΠ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ 10.00
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 Κ-12
1/ΓΗΠ. ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ:ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ 11.00
2/ΓΗΠ. ΣΕΡΠΑΝΟΥ:ΦΡΑΝΤΖΗ A’ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Α’ 11.00
3/ΓΗΠ. ΒΕΛΛΙΟΥ:ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ 11.00
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 Κ-16
1/ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ:ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ 11.00
Διαιτητής: ΚΕΠΠΑ
2/ΓΗΠ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ:ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 12.30
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 Κ-14
1/ΓΗΠ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ:ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 10.30
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 Κ-12
1/ΓΗΠ. ΣΕΡΠΑΝΟΥ: ΦΡΑΝΤΖΗ Β’ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β’ 11.00
2/ΓΗΠ. ΒΕΛΛΙΟΥ:ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ 11.00
3/ΓΗΠ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 10.30