Οι ώρες διακοπής…
Από το Γραφείο του ΔΕΔΔΗΕ περιοχή Λαμίας, ανακοινώθηκαν προγραμματισμένες διακοπές ρεύματος για την Τρίτη 5 Μαρτίου 2024 σε Κοινότητες του Δήμου Λαμιέων, λόγω εκτέλεσης εργασιών σε δίκτυα γραμμών Mέσης και Χαμηλής Τάσης.
Έτσι, διακοπές ρεύματος θα γίνουν:
1. Από ώρα 08:00 έως 15:00 στις Κοινότητες ΣΤΥΡΦΑΚΑΣ και στο ΜΟΣΧΟΚΑΡΥΑΣ.
Σημειώνεται ότι επειδή πρόκειται για τεχνικές εργασίες, μπορεί να υπάρξει μικρή μεταβολή στις ώρες διακοπής, δηλαδή να μειωθούν οι ώρες (το συνηθέστερο) ή αν προκύψουν απρόβλεπτες τεχνικές δυσκολίες να γίνει μικρή υπέρβαση.