Πρωινές ώρες…
Προκειμένου για τη συνέχιση του έργου «ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΙΚΙΣΜΩΝ ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ, ΑΧΙΝΟΥ, ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΡΑΧΩΝ, ΡΑΧΩΝ – Δ.Δ. ΑΥΛΑΚΙΟΥ ΚΑΙ ΕΕΛ ΔΗΜΟΥ ΣΤΥΛΙΔΑΣ», θα πραγματοποιούνται έκτακτες διακοπές υδροδότησης τους προσεχείς μήνες κατά τις πρωινές ώρες στη Δημοτική Κοινότητα Καραβομύλου.
Ο Δήμος Στυλίδας και ο Πρόεδρος της Κοινότητας ζητούν την κατανόηση των δημοτών μέχρι την ολοκλήρωση του έργου