Τι έγινε στα εξ αναβολής παιχνίδια της Α’ και Β’ ΕΠΣΦ

Δημοσιεύτηκε: Τετάρτη, 14 Φεβρουαρίου 2018 23:48 Τι έγινε στα εξ αναβολής παιχνίδια της Α’ και Β’ ΕΠΣΦ

Ισόπαλο 1-1 έληξε το εξ αναβολής παιχνίδι της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣΦ μεταξύ του Αστέρα Σταυρού και του Άρη Αγ. Κων/νου, που έγινε το απόγευμα της Τετάρτης (14/2) στο γήπεδο Σταυρού.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 37’ με τον Μάλλιο για να ισοφαρίσουν πέντε λεπτά αργότερα οι «Άγιοι» με κεφαλιά του Παπαμιχαήλ (1-1).

Η νέα βαθμολογία:

Θυμηθείτε την επόμενη αγωνιστική.

Στο παιχνίδι της Β’ Κατηγορίας που είχε διακοπεί το περασμένο Σάββατο και έγινε επίσης την Τετάρτη 14/2 Πελασγιακός και Δίβρη αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 1-1.

Οι φιλοξενούμενοι κουβαλούσαν το προβάδισμα από το παιχνίδι που είχε διακοπεί στο 70’, ωστόσο ο Πελασγιακός στα 22 λεπτά που κράτησε ο διαιτητής Στέφανος Χανής, κατάφερε να ισοφαρίσει (87’ Α. Ράπτης).