Ανακοινώθηκαν από τη ΓΕΠΑΔ Στερεάς Ελλάδας τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων.
Διεύθυνση Αστυνομίας Ευβοίας:
Τρίτη (07-03-2023) από 08:00 έως 15:00
Δρομολόγιο: Θεολόγο – Πούρνο – Μίστρο – Καμπιά – Στενή – Στρόπωνες – Λάμαρη – Χιλιαδού.
Τετάρτη (08-03-2023) από 08:00 έως 16:00
Δρομολόγιο: Σκορπονέρια – Λουκίσια – Ριτσώνα – Καλοχώρι – Παραλία Αυλίδας – Μόρφα.
Πέμπτη (09-03-2023) από 08:00 έως 15:00
Δρομολόγιο: Τ.Κ. Μετοχίου – Τ.Κ. Μανικίων – Τ.Κ. Μακρυχωρίου – Τ.Κ. Κρεμαστού.
Παρασκευή (10-03-2023) από 20:00 έως 02:00
Δρομολόγιο: Γέροντας – Σέττα.
Σάββατο (11-03-2023) από 08:00 έως 14:00
Δρομολόγιο: Θεολόγο – Πούρνο – Μίστρο – Καμπιά – Στενή – Στρόπωνες – Λάμαρη – Χιλιαδού.
Διεύθυνση Αστυνομίας Ευρυτανίας:
Τρίτη (07-03-2023) από 08:00 έως 14:00
Δρομολόγιο: Κρίκελο – Δομνίστα – Σκόπια – Στάβλοι – Άμπλιανη.
Τετάρτη (08-03-2023) από 19:00 έως 02:00
Δρομολόγιο: Δερμάτι – Χελιδόνα – Ασπρόπυργος – Βελωτά – Σαρκίνη.
Πέμπτη (09-03-2023) από 19:00 έως 02:00
Δρομολόγιο: Βίνιανη – Χρύσω – Δάφνη.
Παρασκευή (10-03-2023) από 19:00 έως 02:00
Δρομολόγιο: Άγιος Χαράλαμπος – Αγία Τριάδα – Πετράλωνα – Χόχλια – Αγία Παρασκευή – Δομιανοί – Παπαδιά – Παυλόπουλο – Στένωμα.
Σάββατο (11-03-2023) από 12:00 έως 17:00
Δρομολόγιο: Στεφάνι – Μηλιά – Σελλά – Φιδάκια.
Διεύθυνση Αστυνομίας Φθιώτιδας:
Τρίτη (07-03-2023) από 07:30 έως 14:30
Δρομολόγιο: Μόδι – Παναγίτσα – Ελάτεια – Τιθορέα – Κ. Τιθορέα – Αγ. Μαρίνα – Αγ. Παρασκευή – Λευκοχώρι – Σφάκα.
Τετάρτη (08-03-2023) από 07:30 έως 14:30
Δρομολόγιο: Αχλάδι – Σπαρτιά – Άνω Σπαρτιά – Πελασγία – Κυπαρισσώνας –Μύλοι – Βαθύκοιλο – Γλύφα.
Πέμπτη (09-03-2023) από 07:30 έως 14:30
Δρομολόγιο: Λογγός – Άγναντη – Άγ. Χαράλαμπος – Άγ. Σεραφείμ – Σκάρφεια – Μώλος.
Παρασκευή (10-03-2023) από 07:30 έως 14:30
Δρομολόγιο: Kυπαρίσσι – Κυρτώνη – Τραγάνα – Προσκυνάς – Θεολόγος – Μαλεσίνα – Λάρυμνα – Μαρτίνο.
Σάββατο (11-03-2023) από 08:00 έως 13:00
Δρομολόγιο: Αμούρι – Συκάς – Αμαλώτα – Μεσοχώρι – Περιστέρι – Πύργος.
Διεύθυνση Αστυνομίας Φωκίδας:
Τρίτη (07-03-2023) από 07:00 έως 15:00
Δρομολόγιο: Δροσάτο - Παλαιόμυλος – Κάμπος – Καστράκι - Μανάγουλη.
Τετάρτη (08-03-2023) από 07:00 έως 15:00
Δρομολόγιο: Δάφνος – Διακόπι – Κάλλιο – Κονιάκος.
Πέμπτη (09-03-2023) από 07:00 έως 15:00
Δρομολόγιο: Αθανάσιος Διάκος – Μουσουνίτσα – Συκιά – Λευκαδίτι – Πεντάπολη.
Παρασκευή (10-03-2023) από 20:00 έως 03:00
Δρομολόγιο: Δελφοί – Χρισσό – Δεσφίνα – Άγιος Γεώργιος – Άγιος Κωνσταντίνος.