Το Σαββατοκύριακο το Final-4 της FUTSAL LEAGUE

Δημοσιεύτηκε: Τετάρτη, 19 Απριλίου 2023 10:21 Το Σαββατοκύριακο το Final-4 της FUTSAL LEAGUE

Με το Παναθηναϊκός - Λαμία ανοίγει το πρόγραμμα…

Στην τελική φάση (φάιναλ φορ) της Β΄ Εθνικής της FUTSAL LEAGUE, που θα διεξαχθεί στο Κλειστό «Ν. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ» στη Σαλαμίνα, συμμετέχει ο ΠΑΣ Λαμία το Σαββατοκύριακο 22-23 Απριλίου 2023.

Οι «κυανόλευκοι» στο πρώτο παιχνίδι αντιμετωπίζουν τον Παναθηναϊκό και στη συνέχεια, ανάλογα με την έκβαση του αγώνα θα παίξουν για τον τίτλο του πρωταθλητή ή την 3η θέση με αντίπαλο, τον νικητή ή τον ηττημένο αντίστοιχα, της αναμέτρησης Τράχωνες Αλίμου - ΠΑΣ Υπεροχή Τρικάλων.

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04/2023, 13:45’

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ FUTSAL (Α)

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04/2023, 15:45’

ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ  FUTSAL -  ΠΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (Β)

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/04/2023 15:45’

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α - ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β για την 3η ΘΕΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/04/2023 17:45’

ΝΙΚΗΤΗΣ Α - ΝΙΚΗΤΗΣ Β (ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ)

Σε περίπτωση ισοπαλίας μετά τη λήξη της κανονικής διάρκειας του αγώνα, θα ακολουθηθεί η διαδικασία της παράτασης, δύο ημίχρονα των τριών (3) λεπτών καθαρός χρόνος και εάν προκύψει εκ νέου ισοπαλία, τότε ακολουθεί η διαδικασία των πέναλτι (από πέντε η κάθε ομάδα).

Γράψτε το σχόλιο σας

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Η ιστοσελίδα "LamiaReport.gr" δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.