Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, οι διαιτητές των αγώνων της Α’ και Β’ Κατηγορία, καθώς και των αγώνων υποδομών το Σαββατοκύριακο 24-25 Φεβρουαρίου 2024.
Α ́ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/02/2024 ΩΡΑ: 15:30
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΛΑΘΥΡΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΚΑΡΛΑΣ - ΧΙΝΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ: ΚΑΛΑΠΟΔΙ - ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΦΑΡΜΑΚΗΣ - ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α.
ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΒΟΗΘΟΙ: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ. - ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ - ΣΤΥΛΙΔΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΔΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ - ΒΛΑΧΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΡΥΜΝΑΣ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΟΗΘΟΙ: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ - ΚΑΚΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ: ΑΤΑΛΑΝΤΗ - ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΑΥΓΕΡΗΣ - ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Β ́ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/02/2024 ΩΡΑ: 15:30
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΩΝ: ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ - ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΛΟΒΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΑΔΑΜ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ - ΕΧΙΝΑΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΚΑΡΕΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΖΑΦΕΙΡΗΣ - ΓΡΕΣΣΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/02/2024 ΩΡΑ 15:30
ΓΗΠΕΔΟ ΜΩΛΟΥ: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΦΑΡΜΑΚΗΣ - ΓΡΕΣΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΙΤΣΑΣ: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΒΟΗΘΟΙ: ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ - ΣΚΑΡΛΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΞΙΑΤΩΝ: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΚΑΡΕΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ - ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΛΑΘΥΡΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ:Ο ΚΑΚΛΗ - ΠΑΓΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ: ΤΣΟΥΚΑ - ΕΝΩΣΗ 2010
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΛΟΒΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ. - ΚΑΚΛΗ
Πρωταθλήματα Υποδομών
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/02/2024 - Κ12
1 ΒΕΛΛΙΟΥ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Γ' - ΔΙΟΝΥΣΟΣ (11.30)
2 ΒΕΛΛΙΟΥ: ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (Γ) - ΕΝΩΣΗ 2010 (12.30)
3 ΣΕΡΠΑΝΟΥ: ΦΡΑΝΤΖΗ Α' - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β' (10.30)
4 ΑΜΟΥΡΙΟΥ: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β' - ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ (10.30)
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/02/2024 - Κ14
1 ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ: ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ (10.30)
ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ
2 ΜΟΛΟΥ: ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.Μ ΩΛΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β' (10.30)
ΦΑΡΜΑΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/02/2024 - Κ16
1 ΑΜΟΥΡΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ (12.00)
ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/02/2 024 Κ12
1 ΚΑΛΥΒΙΩΝ: ΚΑΛΥΒΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΟΣ (11.00)
2 ΣΕΡΠΑΝΟΥ; ΦΡΑΝΤΖΗ Β' - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β' (10.30)
3 ΑΜΟΥΡΙΟΥ: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α' - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α' (10.00)
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/02/2024 - Κ14
1 ΑΜΟΥΡΙΟΥ: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΟΣ (13.00)
ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/02/2024 Κ16
1 ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ: ΕΝΩΣΗ 2010-Φ ΡΑΝΤΖΗ (11.30)
ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
2 ΚΑΛΥΒΙΩΝ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΟΣ (13.00)
ΧΙΝΤΑΣ