Οι διαιτητές σε Α’ και Β’ ΕΠΣΦ

Δημοσιεύτηκε: Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 08:56 Οι διαιτητές σε Α’ και Β’ ΕΠΣΦ

Συνεχίζεται το πρωτάθλημα Κ-14 και Κ-16...

Ανακοινώθηκαν αργά το βράδυ της Πέμπτης από την Επιτροπή διαιτησίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας, οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 13 και 14 Οκτωβρίου.

Η 3η αγωνιστική της Α’ Κατηγορίας θα διεξαχθεί το Σάββατο με ώρα έναρξης τις 16:00’:

Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΑΚΛΗ

Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ –ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ ΤΙΘΟΡΕΑΣ

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΖΩΓΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ -ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ -ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΚΑΛΥΒΙΑ (ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ)

Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ - ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - 2η αγωνιστική

Σάββατο 13-10-2018

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ –ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ ΓΗΠ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ -ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ - ΜΠΡΕΚΗΣ

Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ –ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΑΚΛΗ

Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ –ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΑΔΑΜ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής: ΖΩΓΑΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ –ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ -ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας: ΓΑΡΔΙΚΙ –ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ- ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

Διαιτητής: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ -ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ (ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΪΚΩΝ)

Διαιτητής: ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ -ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ - ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας: ΔΙΒΡΗ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ –ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 13-10-2018 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής: ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄-ΕΝΩΣΗ 2010 Κ-14 (ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 16.30)

Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

Διαιτητής: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Αγώνας: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ- ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ -ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής: ΜΠΡΕΚΗΣ

Προσαρμοσμένη αναζήτηση
Διαβάστε ακόμα
X

Developed in conjunction with Ext-Joom.com